eReport.sk
Ján Mažgút, Matúš Vallo Zdroj: tasr/koláž eReport

VIDEO Vallo sa tvári, že celá Bratislava volila Korčoka. Mažgút: Nie sme súčasť progresívneho stáda!

Mažgút má pre Valla odkaz. Primátor Vallo sa tešil po prvom kole prezidentských volieb. Na Facebook napísal, že na Bratislavu sa dá vždy spoľahnúť a že „Bratislava poslala extrém tam, kam patrí“. To nahnevalo Jána Mažgúta a pre Valla nakrútil video.

Mažgút má pre Valla odkaz

Ján Mažgút upozorňuje na konanie Matúša Valla. Ten chválil volebný výsledok v Bratislave a tváril sa, že celá Bratislava volí Korčoka.

Video J. Mažgúta. Zdroj: Facebook

Vallo sa na Facebooku po prvom kole prezidentských volieb vyjadril, že to „vyzerá nádejne“. A ďalej: „Že aj v tých najťažších chvíľach sa Slovensko môže na Bratislavu spoľahnúť. Poslali sme extrém tam kam patrí, odmietli sme falošný populizmus a ukázali sme, kde si naše mesto a našu krajinu želáme vidieť… Sme hrdé mesto a hrdí občania Slovenska, ktorí si zo štyroch svetových strán vedia vybrať tú správnu. Tú, ktorá predstavuje našu budúcnosť a našu prosperitu,“ napísal Vallo.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Vláda SR po výjazdovom rokovaní v Galante

Poslanec za SMER-SSD nakrútil video a v ňom Vallovi odkázal, že nie všetci Bratislavčania sú progresívni. Mažgúta sebestredné vyjadrenie progresívneho primátora Bratislavy pobúrilo. „A rovnako aj mnoho ďalších Bratislavčanov, o čom svedčia ich reakcie,“ hovorí ďalej poslanec. „Nie všetci s totiž cítime ako súčasť progresívneho stáda,“ dodal Mažgút.

Mažgút by si želal, aby nebol v prezidentskom paláci kandidát vojny pre ktorého Slovensko nebolo a nie je prvom mieste. A Vallovi pripomenul, že prezidentské voľby nie sú o Bratislave a už vôbec nie o bratislavskej kaviarni.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Vallo sa tvári, že celá Bratislava volila Korčoka. Mažgút: Nie sme súčasť progresívneho stáda!

Odoberať
Upozorniť na
15 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie