eReport.sk
Matovič kritizuje Sulíka
Na kombosnímke zľava Richard Sulík (SaS) a Igor Matovič (OĽANO). Foto: tasr

Matovič so Sulíkom bojuje aj po rozpade vlády, ktorá bola vraj protikorupčná: Neuveriteľná podlosť!

Minister financií Igor Matovič (OĽANO) pokračuje vo svojom boji proti exministrovi hospodárstva Richardovi Sulíkovi (SaS) pokračuje aj po jeho odchode z vlády. Matovič dnes tvrdí, že Sulík sľúbil svoju tichú podporu takzvaného „rodinného balíčka“, v rámci ktorého Matovič sľuboval rodinám s deťmi 200 eur na dieťa. Mnoho rodín však tvrdí, že sľub naplnený nebol a najnovšie Matovičove slová môžu naviac naznačovať, že prídu ďalšie komplikácie.

„Neuveriteľná podlosť. Najprv Richard na tlačovej besede v máji verejne vyhlási, že nám síce pomoc rodinám cez Rodinný balíček nepodporí, ale nebude ho vetovať a nebude jeho schválenie s opozíciou považovať za porušenie koaličnej zmluvy. Následne po 2 týždňoch po schválení Rodinného balíčka zrazu Richard vytiahne kvôli jeho schváleniu svoje slávne ultimátum a nakoniec povalí tretiu protikorupčnú vládu,“ uviedol vo svojom statuse na sociálnej sieti Matovič

Foto: fb/igormatovic

Sulík vraj poruší sľub

Matovič efektivitu tzv. „rodinného balíčka“ podľa odborníkov popiera aj vo svojom desatore, ktoré Sulíkovi predložil pred jeho odstúpením. Jedno z opatrení má totižto naznačovať, že rodinný balíček nefunguje. Matovič však, zdá sa, bude za svoje nápady bojovať aj naďalej a Sulíka obviňuje z neplnenia sľubov.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Robert Fico
  2. Jana Bittó Cigániková (SaS).
  3. Na snímke v popredí Boris Kollár, predseda Sme rodina.
  4. Jana Bittó Cigániková zo strany Sloboda a Solidarita.
  5. Sú Demokrati novou verziou OĽANO?
  6. Premiér Eduard Heger (OĽANO).

„No a po dokonaní diela povie, že sme ´mali predpokladať´, že bude konať ´presne opačne´ voči tomu, ako vopred verejne sľúbil,“ dodal Matovič.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Matovič so Sulíkom bojuje aj po rozpade vlády, ktorá bola vraj protikorupčná: Neuveriteľná podlosť!

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti