eReport.sk
Na snímke nezaradená poslankyòa NR SR Simona Petrík poèas 53. schôdze NR SR 4. decembra 2019 v Bratislave. FOTO TASR - Martin Baumann *** Local Caption *** šiesty rokovací deò NRSR interrupcie zákon návrh tabletky po

Zahodila podprsenku. Po fínskej premiérke išla na ostro aj slovenská politička


Kedy ste naposledy počuli o exposlankyni Simone Petrík? Možno to bolo ešte v minulom volebnom období, keď sa dostala do parlamentu za stranu Sieť. Dnes pôsobí v mimoparlamentnej Spolu a rozhodla sa svojrázne podporiť fínsku premiérku Sannu Marin, ktorá čelí kritike za svoju fotografiu v jednom magazíne.

Slovenská politička Simona Petrík je na strane fínskej premiérky. Zahodila podprsenku a odfotila sa s odvážnym dekoltom.

Marin sa totiž nechala vyfotiť so šperkom v čiernom saku, pod ktorým nemá zrejme nič. Hlboký výstrih bez podprsenky vyvolal vášnivé diskusie o tom, či je to vhodná prezentácia vysokopostavenej političky. Ako to už býva, okamžite sa na sociálnych sieťach rozbehla kampaň IMWITHSANNA. Každý, kto má chuť zastať sa fínskej premiérky, sa odfotí v podobnom duchu. Zareagovali už radoví občania i fínske celebrity. Najnovšie sa k nim so šteklivým záberom pridala aj Simona Petrík, podľa ktorej nie je fér, ak ľudia hodnotia výzor žien. „Mužom – politikom nikto nevyčíta šediny, plešinu, akné na tvári, väčšie brucho, krivé zuby či nemoderný oblek. Tak to prosím, prestaňme robiť ženám,“ rozohnila sa Petrík. Politička by mala zaloviť nielen v pamäti, ale aj v aktuálnych správach. Celé roky sa totiž vedie polemika o vlasoch súčasného amerického prezidenta Donalda Trumpa – je to tupé, alebo sú ozajstné? O jeho farbe pleti nehovoriac – je to iba oranžový makeup alebo to prehnal v soláriu? A celkom nedávno si o svojej nadváhe vypočul kritické slová aj hlavný hygienik Ján Mikas.

Zdroj foto: tasr, instagram, facebook SP

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Zahodila podprsenku. Po fínskej premiérke išla na ostro aj slovenská politička

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: