eReport.sk
Minister životného prostredia a šéf Život Národná strana Tomáš Taraba je odhodlaný spraviť všetko pre to, aby bolo na Slovensku ľuďom dobre. Foto: tasr

Taraba: Máme opozíciu, čo si praje, aby Slovensko nebolo úspešné. My ale urobíme všetko pre to, aby opak bol pravdou

Boj medzi koalíciou a opozíciu je vo svete bežný. Čo ale bežné nie je je to, že opozícia chodí kade-tade žalovať, ohovárať svoj štát a doslova kydať na jeho politikov, pričom sami si nechcú priznať, že na tom, v akom marazme sa republika nachádza, je aj ich veľkým pričinením. V tomto je zrejme Slovensko svetovým unikátom.

Tvrdo robiť pre ľudí každý deň

Na Slovensko a jeho slobodne zvolených politikov chodí opozícia žalovať do Bruselu, kde má nielen silné zastúpenie, ale aj podporu. Veď ktorý liberál či progresívec by neváhal kopnúť si do sociálneho demokrata? Smutné na tom všetko ale je, že tým neškodia len samotnému Slovensku, ale najmä jeho ľuďom. Zaslepenosť súčasnej slovenskej opozície a snaha blížiť Slovensku pod rúškom pomoci je skutočne zarážajúca. Liberáli a progresívci podporovaní hnutím Slovensko (!!!) robia všetko pre to, aby bola súčasná demokraticky zvolená vláda čo najviac dehonestovaná.

Za tri roky predošlej vlády zadlžili Slovensko toľko ako predošlé vlády to nestihli za 20 rokov.

Tomáš Taraba, minister životného prostredia, predseda Život Národná strana

Takýto „hon na čarodejnice“ tu azda ešte nebol. Čo je však najhoršie, Slovensku a Slovákom to vôbec neprospieva, ba práve naopak. Veľa o tom napovedá aj status ministra životného prostredia a šéfa Život Národná strana Tomáša Tarabu. „Počas hromobitia opozície v parlamente počas rokovania o programovom vyhlásení vlády najčastejšie zaznievala hrozba, že svetové ratingové agentúry zhoršia o pár dní Slovensku rating. Vôbec by ma to neprekvapilo, pretože za tri roky predošlej vlády zadlžili Slovensko toľko ako predošlé vlády to nestihli za 20 rokov,“ konštatuje hneď v úvode minister.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Minister Tomáš Taraba oznámil rozhodnutie vlády o obrovskej pomoci pre východné Slovensko.
  2. Slováci nemusia mať obavy!
  3. Hrabko reagoval na výsledky novembrového prieskumu agentúry AKO pre TASR, podľa ktorého 57,2 percenta respondentov súhlasí s názorom, že nový kabinet bude vládnuť efektívnejšie a s lepšími výsledkami ako vlády I. Matoviča a E. Hegera.

„Dnes bolo zverejnené, že rating nám zmenený nebol. Máme opozíciu, čo si praje, aby Slovensko nebolo úspešné, ale my urobíme všetko pre to, aby opak bol pravdou, aj keď vieme, že to bude ťažká cesta. Sami sme si ju však vybrali a nebudeme vyplakávať, ale naopak, tvrdo pre ľudí každý deň robiť,“ odkázal opozícii a sľúbil Slovákom Tomáš Taraba. Nuž, opozícia nezvykne koalícii pomáhať, ale nech aspoň neškodí tak, že na to doplatia aj tí, ktorí im dali svoj hlas.

Zdroj: FB / Tomáš Taraba


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Taraba: Máme opozíciu, čo si praje, aby Slovensko nebolo úspešné. My ale urobíme všetko pre to, aby opak bol pravdou

Odoberať
Upozorniť na
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php