eReport.sk
Ibrahim Maiga, foto: instagram I. M.

Maiga okúsil z vlastnej medicíny. Zverejnil foto s nebohým Lasicom a spustila sa mela

Smrť známeho a obľúbeného umelca Milana Lasicu zasiahla mnohých. Veľa ľudí naňho spomína. A spomenul si aj človek, ktorý sa mihol slovenským šoubiznisom Ibrahim Maiga. Hoci sa o ňom vyjadril s rešpektom a úctou, jeho fanúšikovia toľko pochopenia nepreukázali.

Zdroj: Facebook Ibrahim Maiga

Milanko, ďakujeme ti za všetko. Bol si jeden z najlepších. Slovensko a Česko na teba nikdy nezabudne,“ vylieval si srdce Maiga na sociálnej sieti. Vzhľadom na zloženie fanúšikovskej základne však s tým veľmi nepochodil. Okamžite sa na Maigovej stránke začali kopiť informácie o tom, že Milan Lasica zomrel kvôli vakcíne. Túto informáciu už v priebehu dňa vyvrátil patológ. Rovnako tiež ľudia zdieľali informácie o tom, že mal byť Lasica vedený ako člen Štb. Tieto správy označila polícia za HOAX.

No a potom sa našli aj takí diskutujúci, ktorí Maigovi zazlievali, že si vôbec na Lasicu spomenul. „On sa s tebou odfotil? Normálne sa čudujem. Veď to bol tvoj nepriateľ č. 1,“ krútil hlavou diskutujúci. „Ja nemám nepriateľa. Mám len ľudí, s ktorými si nerozumiem,“ vysvetľoval Maiga. Keď fanúšikovia pritvrdzovali a vyčítali, že Lasica bol vraj propagátorom očkovania, svojrázny umelec diskusiu miernil. „Nikdy som ho v tomto smere nesledoval,“ tvrdil Maiga a dodal, že o mŕtvych chce hovoriť len dobre.

Viac o úmrtí Milana Lasicu nájdete tu:

  1. Milan Lasica

Zdielať / poslať / tlačiť

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport