eReport.sk
Blaha je blázon
Predseda OĽANO Igor Matovič. Zdroj: tasr

Matovič: Hrozí nám, že sa vráti tyrania a totalita Smeru. V ďalšej vláde bude OĽANO s tými, ktorí vyplatia voličov!

Mafia a extrémisti. Hnutie OĽANO vstúpi po septembrových parlamentných voľbách len do takej vládnej koalície, ktorá sa zaviaže vyplatiť odmenu 500 eur každému, kto sa zúčastnil na týchto voľbách. Vo štvrtok to oznámil líder hnutia Igor Matovič ako avizovaný plán B. Tento záväzok má potvrdiť snem hnutia, ktorý bude podľa jeho slov v najbližších týždňoch.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Minister financií SR Igor Matovič (OĽaNO) počas tlačovej konferencie na tému Pomoc rodinám.
  2. Taraba kritizuje podivný Matovičov úrad
  3. V Smere stojíme za Slovenskom
  4. Vo väzbe sa nelieči

Mafia a extrémisti

Matovič oznámil tento krok po tom, ako v stredu (29. 3.) parlament odmietol novelu, ktorá navrhovala odmenu za účasť vo voľbách. Návrh odôvodňuje tým, že po voľbách hrozí návrat mafie a extrémistov.“

Obáva sa vlády Hlasu-SD, Smeru-SD a Republiky s ústavnou väčšinou. Tieto strany OĽANO vylúčilo z povolebnej spolupráce. Odmietlo aj spoluprácu s ĽSNS.

Liečba zase nefunguje?

Voľby môžu byť podľa neho „posledné demokratické,“ preto treba urobiť všetko pre to, aby prišli hlasovať aj státisíce nevoličov. „Ak nič neurobíme, tak sa vráti totalita a tyrania,“ uviedol.

Matovičovi neprekáža, ak ich pre túto podmienku budú iné strany ešte viac vylučovať zo spolupráce. Zároveň ozrejmil, že opätovne predloženú novelu o 500 eurách nestiahne.

Čaká nás aj plán C…

Líder OĽANO to nepovažuje za volebnú korupciu, pretože by ňou bol každý predvolebný prísľub strán, ktorý prináša majetkový prospech, ak ich ľudia zvolia. Ak by sa tento prísľub nedalo naplniť a prišlo by rozhodnutie, že ide o protiústavný návrh, Matovič avizuje plán C. My tú 500-ku presadíme za každú cenu,“ uzavrel.

Kým

Občania Slovenska darmo čakajú na pomoc odvolanej vlády, v ktorej bol pán Matovič donedávna riadnym členom. A ktorú má v rukách jeho OĽANO-Demokrati projekt.

Jeho nominant Vlčan podľa všetkých dostupných údajov ľuďom pomohol napríklad tak, že im na tri mesiace zastropoval ceny potravín. (Maslo tak napr. kúpite za takmer 4 eurá, ale víno za dve..)

Akurát, že predtým akosi ceny „omylom“ vyleteli prudko nahor. Ďalší člen OĽANO zase kúpil akýsi vrtuľník za 13 miliónov eur. Z daní naozaj obyčajných ľudí. Aj keď mu to ÚVO zakázalo. A tí občania sa možno poskladajú ešte raz, keď Mikulec prehrá spor s americkou firmou.

Sám Matovič nakladá napr. LBTI ľuďom tak, že ich takým spôsobom nedehonestoval svojho času ani „extrémista Kotleba.“ A o tom, ako mal istý aktuálne kajúcnik, prať akési peniaze.. si môžete prečítať tu.

Tak hlavne „mafii, korupcii a extrémistom“ STOP!

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Matovič: Hrozí nám, že sa vráti tyrania a totalita Smeru. V ďalšej vláde bude OĽANO s tými, ktorí vyplatia voličov!

Odoberať
Upozorniť na
22 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti