eReport.sk
Madonna, foto: profimedia

Madonna vydesila fanúšikov: Takto zle ešte nevyzerala


Kráľovná popu je rovnako aj kráľovnou nových imidžov. Speváčka Madonna ďalšou zmenou vzhľadu rozpútala búrlivú diskusiu svojich fanúšikov. Podľa nich vyzerá ako mimozemšťan.

Chcela stará mladou byť. Aj tieto slová môžu platiť pre šesťdesiatdvaročnú spevácku megahviezdu Madonnu. Nedávnou zmenou imidžu poriadne zasiahla svojich fanúšikov. Ružové vlasy a umelý výraz tváre jej rozhodne na kráse nepridali. Hoci sa to nezdá, spevácka ikona oslávi o osem rokov sedemdesiatku. Vek si nechce pripustiť a skúša jednu omladzujúcu procedúru za druhou.

Madonna takto zvláštne ešte nevyzerala

Svoje pôvodné dlhé blond lokne vymenila za účes, ktoré nosievali staré bábiky a pri pohľade do jej tváre by ste hľadali prirodzenosť len veľmi ťažko. V novej sérií fotografií navádza ľudí, aby išli voliť a hovorí o dôležitosti každého hlasu. Pravdou však je, že zaujala skôr tvarom svojej tváre ako samotnou osvetou. Verní fanúšikovia ju dokonca označili za mimozemšťanku.

Botox a plastiky urobili svoje

Časy, keď spevácka hviezda pôsobila sexi v klipoch ako Frozen, či Hung up sú zrejme nenávratne preč. Podobne ako ďalšie slávne ženy sa nevie zmieriť so starnutím. K svojmu novému vzhľadu sa Madonna síce nevyjadrila, no je jasné, že si ho udržuje aj vďaka skalpelu a botoxu.

foto: Instagram, profimedia

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Madonna vydesila fanúšikov: Takto zle ešte nevyzerala

Aktuálne