eReport.sk
Madonna je rázna na pódiu i v súkromí Foto: tasr

Madonna sa odtrhla z reťaze: Pozrite, čo stvárala u Fallona

Jimmy Fallon patrí k ostrieľaným moderátorom, ktorých nič len tak ľahko nevyvedie z miery. No keď sa k nemu do šou dostaví Madonna a predvedie svoje divoké výstrelky, aj on stratí slová.

Speváčka prišla do talkšou predstaviť nový dokument Madame X. Fanúšikovia sa v ňom dozvedia pikantné zaujímavosti z jej kariéry a súkromia. Kráľovná popu hneď po príchode do štúdia rozprúdila atmosféru. Mladším hviezdam ukázala, že ich ešte stále dokáže za pár sekúnd úplne zatieniť.

„Umelci sú tu, aby narušovali mier. A teda dúfam, že som toto popoludnie narušila nielen váš mier, ale aj mier ľudí pozerajúcich túto šou. Myslím to v tom najlepšom zmysle,“ povedala speváčka. Fallon na to zareagoval, že v tom prípade je v riadnych problémoch.

Ledva svoju myšlienku dokončil, 63-ročná celebrita sa postavila a provokatívne si ľahla priamo na jeho stôl. Keďže mala na sebe mini šaty, moderátor sa pokúšal sakom zakryť jej odhalené krivky. Keď schádzala dole, Fallon si šťastne vydýchol, že snáď toho až tak veľa neukázala.

To však nemal hovoriť, pretože tým Madonnu len viac vyprovokoval. Speváčka sa otočila chrbtom smerom k publiku a kamerám, nadvihla si šaty a za aplauzu divákov odhalila svoje pozadie.

Related Posts

„Život nie je o rozhovoroch s deckami. Nechceš sa rozprávať s dospelou? Poďme na dospelácke rozhovory,“ speváčka zahlásila smerom k šokovanému moderátorovi, ktorý si zahanbene a so smiechom skrýval tvár do saka.

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Madonna sa odtrhla z reťaze: Pozrite, čo stvárala u Fallona

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport