eReport.sk
Madonna, Foto: Instagram/Madonna

Madonna neprestáva provokovať. Pikantná fotka s dcérou Lourdes

I keď by už Madonna vekom mohla ísť pokojne do dôchodku, odmieta sa usadiť a spomaliť. Len nedávno šokovala výstrelkom s erotickými fotografiami, ktoré jej sociálna sieť zablokovala. Teraz prichádza s ďalším pikantným príspevkom.

„Sme v skupine,“ speváčka ohlásila najnovšiu fotku, ktorú zverejnila na Instagrame. Na nej pózuje spolu so svojou najstaršou dcérou Lourdes. Nečakajte však žiaden milý rodinný záber. Madonna sa opäť poriadne odviazala a ponúkla svojim fanúšikom ďalšiu provokatívnu tému na diskusiu.

Matka s dcérou majú oblečené šteklivo pôsobiace oblečenie. Lourdes má hriešne krátke mini a úspornú podprsenku, ktorá jej odhaľuje prsia. Madonna si dala sieťované silonky a k tomu čipkované body. Obe si zvolili výrazný mejkap a zapózovali s provokatívnym pohľadom. Nemožno sa preto čudovať, že ich fotografia zabodovala najmä u mužských priaznivcoch.

Viac sa dozviete:

V speváčkinom najnovšom príspevku je však neprehliadnuteľná aj ďalšia vec. Madonna a jej tím sa veľmi radi hrajú s grafickými programami. Jej fotografie sú preto často veľmi upravované, ale tentoraz to s retušou prehnali. V túžbe vyrovnať sa svojej mladej dcére sa totiž na seba takmer nepodobá a pôsobí skôr ako umelá bábika.

Madonna s dcérou Lourdes, Foto: Instagram/Madonna


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Madonna neprestáva provokovať. Pikantná fotka s dcérou Lourdes

Politika

Správy

Šport

Zaujímavosti