eReport.sk
Peter Pellegrini, foto:fb/p.p.

Má Korčok strach? S Pellegrinim odmieta ísť do konfrontačného duelu!

Začína sa boj! O necelé dva týždne čaká slovenských občanov druhé kolo prezidentských volieb. Do toho postúpili Peter Pellegrini a Ivan Korčok. Práve Pellegrini pre svoju pronárodnú a proobčiansku politiku je favoritom na celkové víťazstvo. To sa pochopiteľne nepozdáva Korčokovi a jeho tímu, ktorí evidentne používajú všetky zbrane voči svojmu súperovi.

Má Korčok strach?

Pred prvým kolom volieb bol Peter Pellegrini zo strany liberálno-progresívneho kandidáta často kritizovaný, že s ním nechce chodiť do diskusií. Pravda je však taká, že Pellegrini nikdy žiadnu diskusiu s Korčokom neodmietol, teda až na dve. Tie sa však mali konať v médiách spriatelených s Korčokom, a preto, že boli značné pochybnosti o objektívnom vedení duelu, favorit na víťaza diskusiu odmietol.

S Pellegrinim odmieta ísť do konfrontačného duelu

To, čo pred prvým kolom Korčok vyčítal Pellegrinimu robí teraz on. Má strach ísť do diskusie. Komerčná televízia TA3 mala v pláne zorganizovať duel medzi Pellegrinim a Korčokom v Banskej Bystrici. V tom čase sa má v meste nachádzať i Korčok, ktorý opäť organizuje oslavný protest. Napokon však diskusiu odmietol, dokonca aj tú, v rozhlase.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Koaličná SNS trvá na vyplácaní rodičovského dôchodku. Tvrdí, že tento inštitút treba zachovať, pokiaľ sa nenájde iný spôsob pomoci seniorom. Strana zároveň deklaruje podporu vyplácaniu 13. dôchodku.
  2. Pellegrini nezaháľa
  3. Pronárodná politika Orbánovi vychádza
  4. predseda Národnej rady SR Peter Pellegrini

Pán Korčok, zachovajte pokoj Vy a prosím, neklamte. Televízia TA3 práve kvôli Vášmu happeningovému programu po Slovensku plánovala duel v Banskej Bystrici, aby ste ho mohli absolvovať – ja som súhlasil, veď prečo nemať diskusiu v našom rodisku, tentokrát bez trápne vyberaného vstupného od ľudí.f Ale neklamte, prosím, že som s Vami ja odmietol diskutovať v Slovenskom rozhlase – ak si lepšie pozriete pozvánku, nájdete tam termín potvrdenia duelu dnes do 12:00. Takže som ho potvrdil a budem sa na Vás v Slovenskom rozhlase tešiť.“ napísal Pellegrini.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Má Korčok strach? S Pellegrinim odmieta ísť do konfrontačného duelu!

Odoberať
Upozorniť na
11 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre