eReport.sk
Lukáš Haraslín, foto:instagram

Lukáš Haraslín po červenej karte v slzách opúšťal ihrisko

Slovenský futbalový reprezentant Lukáš Haraslín po červenej karte v zápase 11. kola talianskej ligy medzi Sassuolom a Beneventom opustil ihrisko v slzách. Krídelník domáceho tímu sa po zápase ospravedlnil Gaetanovi Letiziovi, ktorému prišliapol členok.

Rozhodca najprv Haraslínovi ukázal žltú kartu, no po preskúmaní celej situácie pomocou VAR ho v 49. minúte poslal predčasne do kabín. Sassuolo napriek oslabeniu zvíťazilo na štadióne Mapei v Reggio Emilia 1:0 a v neúplnej tabuľke je na druhom mieste. Na vedúce AC Miláno, ktoré má zápas k dobru, stráca štyri body. Haraslín sa po piatkovom dueli rozprával s Letiziom a ubezpečil ho, že nešiel do osobného súboja s úmyslom faulovať ho.

„Chcel by som sa ospravedlniť všetkým, nechcel som Gaetanovi Letiziovi v žiadnom prípade ublížiť. Naši chalani boli skvelí, napriek môjmu vylúčeniu dokázali získať tri body,” citoval portál tuttomercatoweb slová Haraslína, ktorý po zápase zavesil na sociálnu sieť spoločnú fotku s Letiziom na znak toho, že medzi nimi nie je žiadna “vojnová sekera”.

Zdroj:tasr

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Lukáš Haraslín po červenej karte v slzách opúšťal ihrisko

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Futbal

Aktuálne v športe

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti