eReport.sk
Moderátori očkovacej lotérie. Zdroj: RTVS

Ľudia frflali na osudie v očkovacej lotérii. Tak prichádza ďalšia zmena!

Očkovaciu lotériu sprevádzajú od začiatku problémy. Najskôr sa riešil štatút súťaže, teraz zase osudie. Ľudia už totiž dlhšie kritizovali, že v súčasnom bubne sa lístky dostatočne nepremiešajú a tak spodné lístky nemajú šancu na výhru. O týždeň by však malo byť všetko inak.

„Tri sekundy sa miešalo osudie,“ kritizovala jedna z diváčok na sociálnej sieti RTVS. „Čo sa týka nášho osudia, to bolo naplnené vašimi lístkami. Tie boli niekoľkokrát prehrabané,“ dušoval sa moderátor Marcel Forgáč. „Ja viem, že keďže to nevidíte v priamom prenose, tak rozmýšľate, či to tak je alebo nie je. A či vy, ktorí ste naspodku, tam ešte máte šancu. Máte. Všetko sa to pravidelne mieša. Veľmi, veľmi intenzívne,“ zdôraznil.

Osudie sa vraj pravidelne prehrabáva aj mimo kamier. Chystá sa však nový bubon. – Foto: RTVS

Krátko sa osudie premiešava aj pred samotným losovaním. Ako však okomentovali niektorí diváci, ide len „o taký vánok“. „Čo tak zmeniť bubon, aby sa dostali aj spodné lístky hore. Veď to mieša len vrchné,“ frflal fanúšik. Jeho želanie bude už čoskoro vyslyšané. V nedeľu sa už mal testovať nový bubon. „Gigant, naozaj macek, ako sa hovorí. Tam by sa vošiel Gagarin aj s Lajkou, aj Belkou,“ povedal Forgáč. Vera Wisterová dodala, že sa tam zmestilo viac ako 2 000 000 lístkov. „Takže predpokladáme, že už na budúci týždeň po dokonalej testovacej prevádzke prídeme aj s novým osudím,“ sľúbil Frogáč.

Čítajte viac:

  1. Generálny riaditeľ RTVS Jaroslav Rezník.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Ľudia frflali na osudie v očkovacej lotérii. Tak prichádza ďalšia zmena!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport

Zaujímavosti