eReport.sk
Richard Sulík (SaS)
Richard Sulík (SaS). Foto: tasr

Liberáli na pohrebe nebohej kolegyne: Dojímavé slová Sulíka, Klusa a Nicholsonovej

Liberáli mali dnes smutný deň. Do Banskej Bystrice dorazili na poslednú rozlúčku so svojom straníckou kolegyňou Máriou Urbanovou. Tá zomrela začiatkom minulého týždňa. Dojímavé odkazy poslali Martin Klus ale aj šéf liberálov Richard Sulík.

Saska pred pár dňami šokovala smutným statusom, že stranu opustila dlhoročná členka Mária Urbanová. Dnes mala liberálka pohreb. „Stále nemôžem uveriť tomu, že sme ti dnes dali posledné zbohom. Ako by to bolo len včera, keď sme sa stretli prvýkrát a spoločne uvažovali akú dôležitú rolu bude mať SaS v slovenskej spoločnosti, keď sa jej podarí uspieť v jej prvých voľbách,” spomína na banskobystrickú členku strany štátny tajomník Martin Klus. „Vždy si bola usmiata a aj v čase, keď sme my už nevládali, ty si bola plná sily a optimizmu, že všetko dobre dopadne. Nikdy nezabudnem, ako si mi verila a bola vždy vo všetkom ochotná pomôcť. Odišla si do nebíčka príliš skoro. V čase, kedy sú iní často na vrchole a ja som úprimne veril, že ten náš spoločný ešte len príde. Stále si to myslím a úprimne dúfam, že na nás tam hore raz budeš hrdá a tvoj odkaz z júnového kongresu do bodky naplníme. Zbohom Majka, bolo mi ten krásny tucet rokov veľkou cťou a potešením Tí, ktorí ste ju poznali, venujte jej prosím tichú spomienku,” lúčil sa dojímavo Klus.

Mária Urbanová zomrela 20. decembra – Foto: FB/SaS

Dojímavé slová na rozlúčku pridal aj šéf SaS Richard Sulík. „Dnes sa lúčime s najúžasnejším človekom v histórii strany SaS. Odpočívaj v pokoji, Mária Urbanová, nikdy na Teba nezabudnem,” napísal na sociálnej sieti. V komentároch sa pridala aj Lucia Ďuriš Nicholsonová: „

Dojímavé slová na rozlúčku pridal aj šéf SaS Richard Sulík. „Dnes sa lúčime s najúžasnejším človekom v histórii strany SaS. Odpočívaj v pokoji, Mária Urbanová, nikdy na Teba nezabudnem,” napísal na sociálnej sieti. V komentároch sa pridala aj Lucia Ďuriš Nicholsonová: „Je mi to veľmi ľúto. R.I.P. Majka.”

Urbanová mala pohreb v Banskej Bystrici – Foto: FB/richardsulik

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Liberáli na pohrebe nebohej kolegyne: Dojímavé slová Sulíka, Klusa a Nicholsonovej

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti