eReport.sk
Pelé, foto:gettyimages

Legendárny Pelé má nádor: Musel podstúpiť náročnú operáciu!

Veľký brazílsky futbalista Pelé v pondelok uviedol, že sa v nemocnici zotavoval z operácie, pri ktorej mu odstránili nádor z hrubého čreva. Pelé, jediný hráč, ktorý vyhral tri majstrovstvá sveta, nepovedal, či je nádor zhubný, ale 80-ročný bývalý hráč Santosu a New Yorku Cosmos uviedol, že sa cíti dobre.

Podstúpil vážnu operáciu

„Minulú sobotu som podstúpil operáciu na odstránenie podozrivého ložiska v pravom hrubom čreve,“ napísal v príspevku na sociálnej sieti. “Nádor bol identifikovaný počas testov, ktoré som spomenul minulý týždeň.” Nemocnica Alberta Einsteina v Sao Paule vo vyhlásení uviedla, že držia Pelé na intenzívnej starostlivosti, ale očakáva sa, že ho v utorok prevezú do miestností. Robia mu celú škálu testov, skenov, kolonoskopie, odbery krvi atď. Nerobí sa všetko za jeden deň,“ poznamenal Fraga k niekoľkodňovej hospitalizácii.

Pelé je legendou futbalu – Foto: gettyimages

„Našťastie som s tebou zvyknutý oslavovať veľké víťazstvá,“ napísal Pele. „Čelím tomuto zápasu s úsmevom na tvári, veľa optimizmu a šťastia, pretože som obklopený láskou svojej rodiny a priateľov.“

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Pavol Demitra po ukončení kariéry

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Futbal

Aktuálne v športe

Politika

Správy

Šport