eReport.sk
Ilustračná snímka, foto:fb/policiasr

Kuriózny prípad riešila polícia v Poprade: Po bitke odhryznuté ucho. Zahral to na Tysona!

Bitka medzi dvoma mladíkmi v Poprade sa skončila odhryznutým uchom. Krajský policajný hovorca z Prešova Daniel Džobanik informoval, že incident sa stal v sobotu (11. 12.) v odstavenom starom vozni v blízkosti železničnej stanice Poprad-Tatry, kde mladí muži pili alkohol.

 „Starší z nich, 23-ročný, po chvíli fyzicky napadol mladšieho, 20-ročného, chytil ho za mikinu a zhodil ho na posteľ, kde mu zahryzol do ľavého ucha a časť z neho odhryzol,“ priblížil hovorca. Muža ošetrili v popradskej nemocnici, pričom prišiel o celý ušný lalôčik a dolnú tretinu chrupkovej časti. Čas liečenia odhadli lekári na tri až štyri týždne.

Foto: fb/policiasr

Popradskí železniční policajti obvinili útočníka z Popradu z prečinu ublíženia na zdraví a spracovali podnet na jeho vzatie do väzby. Do rozhodnutia o väzbe bude čakať v cele policajného zaistenia. „Pri vyšetrovaní tohto prípadu policajti zistili, že na napadnutého mladíka vydal súd príkaz na dodanie do výkonu trestu odňatia slobody za prečin výtržníctva. Po ošetrení a vypočutí tak putoval do väzenia,“ dodal Džobanik.

Bude vás zaujímať:

  1. Nezaradená poslankyňa NRSR Denisa Saková.
  2. Podpredseda vlády pre ekonomiku a minister hospodárstva Richard Sulík (SaS)

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Kuriózny prípad riešila polícia v Poprade: Po bitke odhryznuté ucho. Zahral to na Tysona!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti