eReport.sk
Igor Matovič, foto: tasr

Kuciakov brat naložil Matovičovi: Vážte slová, už toho bolo dosť!

Igor Matovič je zvyknutý, že schytáva ostrú kritiku z každej strany. Tentokrát to už nevydržal brat zavraždeného Jána Kuciaka. Jozef si „buchol po stole” a povedal dosť. Premiérovi adresoval poriadne emotívny, ale aj nahnevaný odkaz.

Igor Matovič v deň tretieho výročia smrti novinára Jána Kuciaka, si jeho pamiatku uctil naozaj svojsky. Zaútočil na novinárov cez status na sociálnej sieti. „Prajem Vám preto, slovenskí novinári, aby ste sa Jánmi Kuciakmi stali. Čím skôr, tým lepšie pre Slovensko. Držím Vám palce,” odkázal nešťastnou formou médiám premiér.

Premiér počas tretieho výročia smrti Jána Kuciaka zaútočil na novinárov. – Foto: FB/IM

Rozhnevali ho neobjektívni a štvaví novinári. Kuciakovu smrť dokonca spojil aj s povalením vlády Ivety Radičovej Richardom Sulíkom. To sa mu podarilo zase na nedávnej tlačovke. „Zomrel novinár, lebo si niekto povedal, že euroval je dôležitejší,“ nechal sa počuť na včerajšej tlačovke.

Jozef Kuciak to už nevydržal a adresoval premiérovi ostrý odkaz. – Foto: FB/JK

Jozef Kuciak, brat zavraždeného novinára to už nevydržal. „Už toho bolo dosť, pán premiér,” na úvod statusu odkázal Matovičovi. Jozef uviedol, že už má dosť neustáleho zneužívania pamiatky dvoch zavraždených ľudí a útokov na koaličných partnerov a novinárov.

„V mene celej našej rodiny Vás žiadam zvažovať slová, ktoré o ,,tom novinárovi‘‘ poviete a hlavne týmto neútočiť do koaličných kolegov a už vôbec nie do Jankových kolegov – novinárov. Prispejete tým len návratu toho, čo tu bolo a čo už nechceme,” adresoval šéfovi vlády Jozef.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy