eReport.sk
Kolízia na nábreží
Kolízia na nábreží, Zdroj: FB/Lucia Veselská

Prvá kolízia na nábreží! Dôvod vás prekvapí. Tak to vyzerá keď počítajú odborníci z PS!

Kto toto projektoval? Už niekoľko dní žije Bratislava novými zmenami v doprave, ktoré vymyslel Vallo a jeho tím. Najväčšou z nich je vyhradenie 2 jazdných pruhov na frekventovanom nábreží, pre cyklistov. Zdá sa, že situácia je ešte horšia ako to vyzeralo! Na cestu sa vedľa seba totiž nezmestia električka a autobus.

Related Posts

  1. Máme toho dosť!

Vallove fantastické nápady

Už niekoľko dní žije Bratislava novými zmenami v doprave, ktoré vymyslel Vallo a jeho tím. Najväčšou z nich je vyhradenie 2 jazdných pruhov na frekventovanom nábreží pre cyklistov. Táto zmena prišla bez akejkoľvek verejnej diskusie. Progresívci sa jednoducho rozhodli.

Pretože tak to oni robia. Proti nápadu sa vyjadrilo viacero dopravných expertov a varovali pred následkami. Vyjadrilo sa aj množstvo známych osobností i bežných Bratislavčanov. Medzi inými Romana Tabák či Miroslav Heredoš.

To však na magistráte nikoho nezaujíma. Vallo očividne plní „úlohy“ a napĺňa rôzne agendy. Napríklad agendu „zelenú“. Dnes je už verejne známe, že je celoeurópskym trendom vytlačiť autá z miest.

A najlepšie vytlačiť autá zo života úplne. Za akúkoľvek cenu. Najväčšou prioritou je dnes stavať cyklotrasy pod zámienkou ochrany životného prostredia. To, že autá stoja pre cyklo-pruhy v meste v oveľa väčších zápchach a teda životnému prostrediu to ešte viac škodí, už akosi aktivisti nedomysleli.

Kto toto projektoval?

Vallo sa ale tentokrát mimoriadne vyznamenal. Zdá sa, že jazdný pruh pre autá, ktorý nechali na nábreží, je príliš úzky! Pozorná čitateľka Lucia upozornila médium „Z regiónu“ – Bratislava na situáciu, ktorá sa stala na nábreží hneď po pár dňoch od zmeny dopravy.

Keď išli vedľa seba električka a turistický autobus, ukázalo sa, že sa vedľa seba nezmestia! Došlo ku kolízii a električka odrazila autobusu spätné zrkadlo.  

Hlavne, že cyklo-pruh má luxusné 3 metre, na čo upozornila aj poslankyňa Romana Tabák.

Zdroj: Zoznam, Z regiónu Bratislava


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Prvá kolízia na nábreží! Dôvod vás prekvapí. Tak to vyzerá keď počítajú odborníci z PS!

Odoberať
Upozorniť na
11 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php