eReport.sk
Deti na Slovensku zo sociálne slabších rodín nemajú šancu na dobré vzdelanie.
Na snímke rómska osada v Petrovciach nad Laborcom. FOTO TASR - Roman Hanc ***

Moderátorka Žitná upozorňuje na možný volebný podvod. Kto ovládol osady?!


Známa novinárka zverejnila volebné výsledky v oblastiach, kde prevažuje rómske obyvateľstvo. Ide konkrétne o osady. Tam je výsledok volieb podozrivý. Je mimoriadne pozitívny pre jedno konkrétne hnutie. Môžete hádať, ktoré!

Žitná upozorňuje na možný volebný podvod

„Slovensko je biblická krajina, kde sa voda mení na víno. Presnejšie na čučo. Akurát na tých miestach, kde sa tento zázrak biblických rozmerov udial, nechodil pán Ježiš, ale ľudia od hnutia blízkeho istému samozvanému spasiteľovi Igorovi. Očakávam teraz pokračovanie v podobe biblicky nazvanej akcie z dielne udatného „eštestále“ policajného prezidenta,“ napísala Žitná Lučaiová na sociálnej sieti.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Táto koalícia vydrží!
  2. Kéryho prudké stanovisko k aktivitám NATO
  3. Fico a Pellegrini to vidia rovnako


Priložila aj fotografiu. Na fotografii sú volebné zisky OĽaNO v obciach s rómskymi osadami. OĽaNO tam dosiahlo uniformne volebný výsledok nad 84%, v niektorých dokonca blížiaci sa k 100 percentám!

Informácie o tomto možnom volebnom podvode mal už pred voľbami aj redaktor eReportu. Ten sa na možné manipulácie volieb cez rómske osady pýtal policajného prezidenta Hamrana na brífingu niekoľko dní dozadu. Jasnej odpovede sa však nedočkal.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Moderátorka Žitná upozorňuje na možný volebný podvod. Kto ovládol osady?!

Odoberať
Upozorniť na
34 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: