eReport.sk
Fico a Pellegrini to vidia rovnako
Robert Fico a Peter Pellegrini, foto:tasr

Fico a Pellegrini to vidia rovnako: Hamran dostane od nového ministra vnútra okamžitého padáka!


V tomto sa obaja jasne zhodli! Predseda strany Smer-SSD, ktorá sa stala víťazom predčasných parlamentných volieb Robert Fico sa s predsedom Hlasu-SD Petrom Pellegrini zhodli na tom, že nová vláda, ktorá čoskoro vzíde respektíve nový minister vnútra dá súčasnému prezidentovi Policajného zboru Slovenskej republiky hodinovú výpoveď tzv. „okamžitého padáka“!

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Bývalý minister školstva
  2. Eduard Chmelár
  3. A čo tak rešpektovať občanov?

Fico a Pellegrini to vidia rovnako

Na prvej tlačovej konferencii, bezprostredne niekoľko hodín po tom, čo Smer vyhral voľby predstúpili predstavitelia víťaznej strany pred novinárov. Okrem slov vďaky, ktoré predseda strany adresoval 700-tisíc občanom, ktorí dali Smeru-SSD vo voľbách svoj hlas, predstavil i plánované kroky, ktoré by ako súčasť vlády strana rada urobila.

Zdroj: yt/smersd

Okrem mnohej pomoci, občanom Slovenska, na ktorých podľa slov Roberta Fica predchádzajúce vlády na čele s Igorom Matovičom respektíve Eduardom Hegerom zabudli, hovoril aj o ráznych krokoch. Jedným z nich je i koniec šéfa polície Štefana Hamrana. Okrem toho ,Fico bude žiadať i odchod špeciálneho prokurátora Daniela Lipšica, ktorý podľa jeho slova sa spreneveril svojej funkcii.

Pellegrini: Hamran okamžite skončí

Predseda Hlasu Peter Pellegrini sa po dnešnom stretnutí s prezidentkou Zuzanou Čaputovou vyjadril i k téme policajného prezidenta. Štefan Hamran sa nechal počuť, že po prípadnom nástupe Smeru k moc, odíde zo svojej funkcie sám a nebude čakať na odvolanie. Pellegrini ho však za tieto slová vôbec nešetril a prekukol jeho údajnú hru.

Zdroj: Telegram/Casus

„Pán Hamran odíde z funkcie bez ohľadu na to, aká vláda vznikne, pretože nový minister vnútra vymenuje nového policajného prezidenta. Takže takéto gestá sú smiešne, to chce robiť zo seba len frajera. Pán Hamran to má dávno spočítané, Je to jasné a isté!“ povedal Pellegrini na margo Hamrana.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Fico a Pellegrini to vidia rovnako: Hamran dostane od nového ministra vnútra okamžitého padáka!

Odoberať
Upozorniť na
10 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre