eReport.sk
Europoslankyňa Monika Beňová, foto:tasr

Vieme, kto sú pravdepodobne zvolení europoslanci za SMER. Informuje o tom Monika Beňová na sociálnej sieti


Druhá júnová nedeľa sa nesie v znamení výsledkov volieb do Európskeho parlamentu. Niektorí politici sú šťastní a spokojní, iní nie. Internet postupne zaplavujú reakcie tých, ktorí kandidovali. Monika Beňová informovala, kto sú noví europoslanci za SMER-SSD. Sú tam známe mená ako Judita Laššáková či Ľuboš Blaha?

Kto je na zozname nových europoslancov za SMER-SSD?

„Peknú nedeľu milí priatelia. Podľa neoficiálnych výsledkov skončil Smer SSD v týchto voľbách do EP na druhom mieste,“ začína svoj príspevok na sociálnej sieti známa europoslankyňa. „Získali sme teda pravdepodobne 5 mandátov z 15, čo je o dva viac ako vo voľbách v roku 2019 a tiež takmer o 10% viac ako v roku 2019,“ dodala.

Následne známa politička poďakovala za hlasy. Kampaň sme nerobili a tak sa chcem v prvom rade poďakovať vám, našim voličom, za podporu a za vaše hlasy. Chcem sa poďakovať kolegom za ich nasadenie a za množstvo hlasov ktoré získali, najma Ľuboš Blaha a Erik Kaliňak, ale aj Judita Laššaková a Katka Roth Neveďalová. Sme tam všetci 5,“ dodala s radosťou Monika Beňová.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Ľudia vás nechcú!
  2. Michal Šimečka • Progresívne Slovensko
  3. A čo s tým má Kiska?

Nezabudla ani na svoju rodinu. „V neposlednom rade mojej rodine, deťom a mužovi, za trpezlivosť a podporu bez nich by som nezvládla nič v týchto týždňoch. Výsledky, aj keď neoficiálne v tejto chvíli, rešpektujem a gratulujem víťazom. Užite si príjemnú nedeľu,“ uzavrela Monika Beňová.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Vieme, kto sú pravdepodobne zvolení europoslanci za SMER. Informuje o tom Monika Beňová na sociálnej sieti

Odoberať
Upozorniť na
7 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: