eReport.sk

Krajšia ešte nebola: Prezidentka Zuzana Čaputová očami slávneho fotografa


Ženská, príťažlivá a charizmatická. Presne taká je prezidentka Zuzana Čaputová na najnovšej fotografii od slávneho fotografa Branislava Šimončíka.

Slovenský fotograf Branislav Šimončík patrí medzi našu fotografickú špičku. Vypracoval sa zo slovenských módnych časopisov až do svetových ikonických médií. V poslednom čase fotil veľmi veľa pre portugalský Vogue.

Pani prezidentka je na novej fotografii prekrásna

Najnovšie mal tú česť mať pred fotoobjektívom našu populárnu pani prezidentku. Dvojica sa pochválila aj spoločnou fotografiou. Prezidentka Zuzana Čaputová je na Šimončíkovej fotografii krásna, ženská a neskutočne príťažlivá. Na jej fotení sa podieľalo množstvo skúsených odborníkov zo sveta módneho biznisu.

Styling pripravila Sandra Žigová. Mejkap robila prezidentke Katka Kmecová a o vlasy sa postarala Renáta Márová. „Som šťastný, že som mal možnosť fotiť prezidentku Slovenskej republiky,“ napísal Šimončík. Jeho rukami prešlo množstvo slávnych tvári. Pred rokmi fotil dnes už zosnulého módneho návrhára Kenza Takadu, no známe sú aj jeho fotografie americkej hereckej hviezdy Sharon Stone.

foto: instagram

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Krajšia ešte nebola: Prezidentka Zuzana Čaputová očami slávneho fotografa

KOMENTOVALI STE: