tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk

Krajčí sa rozhovoril o Lengvarskom: Toto všetko som robil za neho!

Meno bývalého ministra zdravotníctva Mareka Krajčího sa začína v politických kuloároch skloňovať v súvislosti s možným návratom do kresla. Nie je totiž žiadnym tajomstvom, že s Krajčího prácou na ministerstve bol spokojný najmä šéf OĽANO Igor Matovič.

Vyzerá to tak, že vzťahy medzi súčasným a bývalým ministrom zdravotníctva sú mierne napäté. Čo-to naznačil samotný Marek Krajčí v podcaste strany OĽANO. Exminister tvrdí, že sa snažil Lengvarskému pomáhať, no mal pocit, že vedenie rezortu o to nemá záujem. „Snažil som sa pánovi ministrovi odovzdať rezort. Vysvetlil som mu reformy. Je pravda, že on dovtedy, kým sa nestal ministrom, nebol známy,“ začal Krajčí s tým, že Lengvarský nemal vízie reforiem, čo ale nebolo potrebné, pretože na ministerstve to už bolo pripravené. Jednou z nich bola aj reforma nemocníc.

– Foto: yt/ OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti

Bolo treba ju dobre komunikovať a politicky presadiť, čo sa mne, keďže som už nebol minister, nerobilo dobre. V tomto som bol ochotný ministrovi pomôcť. Úprimne poviem, že na spoluprácu musia byť dvaja. Zo strany súčasného ministerstva tam tá spolupráca so mnou, hoci si to aj pán premiér želal, nebola taká, ako by som si ja predstavoval. Skôr som mal pocit, že o komunikáciu veľmi nestoja,“ povzdychol si súčasný poslanec za OĽANO. „Ale potom, keď už bolo treba hasiť problémy, tak ja som sa snažil pomáhať ministerstvu. Najmä v národnej rade a tiež v médiách, keď pán minister nechodil do debát a relácií, kde bolo treba reformu hájiť, tak som dostával priestor väčšinou ja, aby som to robil za neho,“ dodal.

Čítajte viac:

  1. Zľava ministri Samuel Vlčan, Mária Kolíková a Vladimír Lengvarský.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Krajčí sa rozhovoril o Lengvarskom: Toto všetko som robil za neho!

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku