eReport.sk
Foto: profimedia

Kontroverzná influencerka sa dostala do hľadáčika polície: Alex Wortex vystrašila ženy na Slovensku

Nedá si pokoj. Kontroverzná influencerka Alex Wortex sa opäť hlási o slovo. Verejnosť tentokrát nezaujala extravagantným outfitom a dych vyrážajúcim správaním, ale zavádzajúcimi informáciami, ktoré šíri na sociálnych sieťach. Vďaka tomu sa dostala aj do hľadáčika polície.

Chobotnica na intímnych partiách, falošné tehotné brucho, či prechádzka bratislavskými ulicami v čipkovanom spodnej bielizni. To je len zlomok toho, čím sa preslávila influencerka Alex Wortex. Existujú len dva druhy ľudí, a to tí ktorí ju obdivujú alebo tí, ktorí nechápu a zakrývajú si oči.

Situáciu s koronavírusom Alex Wortex už zľahčovala skôr. Vo februári kritizovala ľudí, ktorí dodržiavajú opatrenia. Kvôli čomu sa do nej pustili aj viaceré známe osobnosti. Teraz sa svojimi výrokmi o COVID-19 dostala na mušku polície, ktorá ju na svojej stránke v sekcii Hoaxy a podvody zverejnila jej príspevok. V ňom tvrdí, že zaočkovaní ľudia vplývajú na menštruáciu žien: „V skratke, ženy zaočkované, aj nezaočkované, pokiaľ sú v úzkom styku s niekým zaočkovaným, majú problém s menštruáciou. Menštruácia prichádza príliš skoro, prípadne vôbec, sprevádzajú ju neobvyklé bolesti, je buď veľmi silná/slabá a najmä sa spomínajú veľké krvné zrazeniny. Silné, dlho trvajúce špinenie mimo menštruácie. Samovoľné potraty. Niektorým ženám po prechode sa menštruácia spustila. Deťom sa samovoľne spúšťa krv pri zaočkovaných rodičoch, atď.“ Zdá sa, že extravagantná influencerka kvôli nasledovateľom a popularite je naozaj schopná urobiť čokoľvek.

FOTO Alewx Wortex a aj jej príspevku nájdete v GALÉRII

– Foto: Profimedia, Instagram Polícia SR


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Kontroverzná influencerka sa dostala do hľadáčika polície: Alex Wortex vystrašila ženy na Slovensku

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti