eReport.sk
Kollár
Predseda parlamentu. Foto: tasr

Kollárovi sa nečakane zhoršil zdravotný stav: Čo sa deje?

Zažíva krušné chvíle! Zdá sa, že Boris Kollár sa pasuje s vážnymi následkami víkendovej autonehody. Po tom, čo jeho limuzínu zramovalo ďalšie auto, vystriedal viacero bratislavských nemocníc. V súčasnosti sa o lídra Sme rodina starajú experti na Kramároch. Podľa doktorov sa Kollárov stav nevyvíja práve pozitívnym smerom. S akými zdravotnými problémami zápasí druhý najvyšší ústavný činiteľ?

Zdemolovaná vládna limuzína súca do šrotu  a predseda parlamentu vo vážnom stave! Aj takéto dôsledky mala sobotná zrážka  automobilov, po ktorej bol hospitalizovaný Boris Kollár. Doktori sa o šéfa parlamentu najskôr postarali v štátnej Nemocnici sv. Michala a odtiaľ putoval  do súkromnej kliniky Centra intervenčnej neurorádiológie a endovaskulárnej liečby v Petržalke.

Kollárova nemocničná púť tu ale nekončila a v súčasnosti je opäť v štátnych rukách.  S vážnymi zdravotnými problémami totiž zápasí v nemocnici na Kramároch. Podľa informácií eReport.sk vývoj Kollárovho stavu prekvapil aj samotných špecialistov.

Boris Kollár po sobotnej autonehode skončil na Kramároch. Foto: Vlado Benko jr.

Zhoršený stav

„Rozhodne to bola zmena, ktorá sa neočakávala a nepovažuje sa za pozitívnu,“ pripustil pre eReport zdroj blízky lekárskym kruhom, ktorý nechcel byť menovaný. Podľa odborníkov u Kollára zaznamenali rôzne zdravotné prejavy.

Šéf národnej rady má napríklad zažívať nečakané epizódy zaspávania či zabúdania. Okrem toho je vraj dezorientovaný a mierne zmätený. Po utorkovej operácii ho mal vyšetriť aj neurochirurg a v súčasnosti absolvuje aj ďalšie lekárske prehliadky. Tento stav môže súvisieť napríklad s mozgovou rehabilitáciou.

Ďalšia operácia zatiaľ nebude

Samotný Kollár bol už úspešne operovaný na zlomený druhý krčný stavec. Taktiež má mať poškodenú cievu. Druhá diagnóza môže dokonca spôsobiť aj stav podobný mozgovej porážke. Podľa informácií eRepor.sk Kollára zatiaľ nečaká ďalšia operácia.

Foto: instagram/mf, tasr, Vlado Benko jr.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Kollárovi sa nečakane zhoršil zdravotný stav: Čo sa deje?

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre