eReport.sk
Boris Kollár (Sme rodina). Foto: tasr

Kollár šokuje: Treba to povedať ľuďom nahlas. Po očkovaní sa aj umiera! Ale…

Hoci niektorí politici sa už stihli dať zaočkovať aj treťou dávkou vakcíny proti covidu, sú aj takí, ktorí stále váhajú. Medzi nimi je i predseda parlamentu Boris Kollár.

„Ja sa priznám, že som očkovaný dvoma dávkami, s treťou váham, lebo mám ešte silné protilátky. Hneď ako mi klesnú, pôjdem na tretiu dávku. Ale určite teraz nebudem bežať dať si tretiu dávku len preto, že sa to niekomu páči. Urobím to až vtedy, keď mi klesnú tieto protilátky tak, že by ma to mohlo ohroziť,“ prezradil Kollár. Zároveň dodal, že rešpektuje každého občana Slovenskej republiky, ktorý sa rozhodne dať neočkovať. „Je to jeho právo,“ pripomenul s tým, že nikdy nebude hlasovať za povinné očkovanie proti covidu.

Niektorí politici ako napríklad Juraj Šeliga už stihli aj tretiu dávku vakcíny. Kollár ešte čaká. – Foto: fb/SeligaZaLudi

Moja suseda je teraz v nemocnici, dostala embóliu. Naozaj sú s tým spojené obrovské zdravotné problémy s tým očkovaním. Ale na druhej strane sú s tým zachránené obrovské počty životov,“ prezradil šéf strany Sme rodina. „Po očkovaní sa aj umiera. Treba to povedať nahlas tým ľuďom. Dáte si injekciu a môžete na ňu zomrieť. Ja to tu vyhlasujem. Môžete na ňu zomrieť. A poznám ľudí, ktorí zomreli. Poznám ich sedem. A potom poznám 14 tisíc Slovákov, ktorí zomreli na covid,“ pripomenul. Podľa Kollára stále prevyšujú benefity očkovania.

Čítajte viac:

  1. Slovinský minister zdravotníctva Janez Poklukar.

Vyzývam všetkých občanov, keď chcú byť zodpovední voči sebe a teraz sa nebavme o slobode, keď chceme byť zdraví a zodpovední voči sebe, voči svojej mame, otcovi, svojim deťom, tak sa dajme očkovať. Preto, lebo to je jediná sloboda,“ dodal.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Kollár šokuje: Treba to povedať ľuďom nahlas. Po očkovaní sa aj umiera! Ale…

Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti