tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Boris Kollár, foto: tasr

Kollár o prepustenom Bašternákovi: Prepadol mu celý majetok. Čo ešte chceme? Obesiť ho?

Bratislavský podnikateľ Ladislav Bašternák si mal kvôli neodvedeniu dane pôvodne odsedieť vo väzení päť rokov. Minulý týždeň ho po odpykaní časti trestu prepustil súd podmienečne na slobodu. Toto rozhodnutie zamávalo ministrom financií Igorom Matovičom.

„Človek, ktorý okradol štátny rozpočet o milióny eur, aby po troch rokoch išiel na slobodu, mne to nepripadá adekvátne,“ frflal expremiér. Lenže jeho koaličný partner Boris Kollár to vníma trochu inak. „Nebudem teraz obhajovať Ladislava Bašternáka, ale zaplatil. Vrátil štátu tie dva milióny eur, ktoré zobral. Štát dnes neeviduje voči nemu podlžnosti. Dostal prepadnutie celého majetku, čo ešte chceme? Obesiť ho? Čo chcete, aby sme mu spravili?“ rozčuľoval sa predseda parlamentu, keď sa ho na podmienečné prepustenie pýtal moderátor relácie televízie TA3 V politike.

Čítajte viac:

  1. kollár nehoda
  2. Robert Fico, šéf strany Smer-SD.

Všetko mu prepadlo. Celý majetok. Neviem, či nám je to dosť málo a či mu ešte potrebujeme odtrhnúť ruku. Ja sa v tom úplne strácam,“ zopakoval Kollár s tým, že mu neprináleží komentovať rozhodnutie súdu. „ Ja si nedovolím ako politik rozhodovať o tom, či je to správne alebo nesprávne. Pustil ho sudca? Tak to rešpektujem,“ dodal.

Podľa podpredsedu strany Smer Juraja Blanára prepustenie Bašternáka nie je najdôležitejšou témou týchto dní. „Máme tu oveľa dôležitejšie veci,“ uviedol.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Kollár o prepustenom Bašternákovi: Prepadol mu celý majetok. Čo ešte chceme? Obesiť ho?

6 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku