eReport.sk
kollár nehoda
Na snímke hasiči zasahujú počas dopravnej nehody predsedu NR SR Borisa Kollára (Sme rodina), ktorý havaroval za Slovnaftom na ulici Mramorova v Bratislave v sobotu 24. októbra 2020. Foto: tasr

Bol 24. október 2020, keď mal Kollár nehodu: Polícia trestné konanie stále neukončila!

Trestné konanie v prípade nehody predsedu parlamentu Borisa Kollára (Sme rodina) z roku 2020 ešte neukončili. Jednu osobu polícia obvinila z ublíženia na zdraví. Uviedol to hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Michal Szeiff.

„V súčasnosti konanie nie je ukončené a vyšetrovateľ Policajného zboru vykonáva úkony po vznesení obvinenia. Z tohto dôvodu nebudeme poskytovať bližšie informácie k trestnému konaniu. O vine bude rozhodnuté príslušnými orgánmi v konečnom rozhodnutí,“ skonštatoval hovorca.

Ku Kollárovej nehode došlo 24. októbra 2020 v bratislavských Podunajských Biskupiciach. Polícia vtedy na základe zistených informácií uviedla, že k zrážke došlo po tom, ako vodič prichádzajúci z Ulice Svornosti v smere von z mesta na svetelnej križovatke odbočujúc vľavo nedal prednosť vodičovi protiidúceho auta.

Šéf Národnej rady SR sa mal podľa svojho vtedajšieho vyjadrenia vracať z Mosta pri Bratislave do hlavného mesta cez Dunajskú Lužnú. V aute bola aj jeho kamarátka, ktorú mal cestou zobrať do lekárne. Ich auto podľa neho išlo na zelenú. Predseda parlamentu mal po nehode zlomený stavec a musel absolvovať operáciu.

Mohlo by vás zaujímať:

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Bol 24. október 2020, keď mal Kollár nehodu: Polícia trestné konanie stále neukončila!

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php