eReport.sk
Andrej Kiska Foto: tasr

KISKA PREKVAPIL Vlastnej strane ukázal chrbát. Čo urobil?

Definitívna bodka za jeho politickou kariérou? Exprezident Andrej Kiska sa podľa všetkého snaží potichu vyplížiť z vôd aktívnej politiky. Svedčia o tom aj jeho kroky súvisiace so stranou Za ľudí, ktorú zakladal.

Bývalá hlava štátu mala svojho času veľké plány s politickým projektom Za ľudí, s ktorým pred parlamentnými voľbami vkročila na slovenský politický trh. Zrejme jeho plány skrížila malá popularita, ale aj nie príliš pozitívne čísla počas volieb. Krátko po nich prenechal predsednícku stoličku Veronike Remišovej.

Viac článkov o Kiskovi:

  1. Veronika Remišová (Za ľudí)
  2. Andrej Kiska (vpravo) odchádza zo snemu strany Za ľudí po tom, čo za novú predsedníčku strany bola zvolená Veronika Remišová (vľavo), 8. augusta 2020 v Trenčianskych Tepliciach.

Zdá sa, že ohľadom politickej kariéry má doslova zajačie úmysly a chce za touto životnou epizódou urobiť hrubú čiaru. Podľa informácií portálu Aktuality.sk totiž pristúpil ku kroku, ktorý zrejme nepoteší viacerých straníkov Za ľudí. Podľa webu nezaplatil totiž ročné členské strane a dokonca ani nereagoval na viaceré upozornenia. Tomáš Lehotský zo Za ľudí priznal, že Kiska požiadal o zrušenie členstva v strane.

„Vzhľadom na to, že pokračuje v charitatívnych projektoch, chcel byť nestranný. Neviem teraz povedať, či sme mu to členstvo zrušili alebo sme to nechali na tom, že neuhradí členské a tým mu členstvo zanikne automaticky,“ prezradil Lehotský pre Aktuality.sk.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport