tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Anna Kellnerová je úspešná športovkyňa, foto: profimedia

Kellnerova dcéra Anna o svojich zárobkoch: „Musím makať, aby som to niekam dotiahla!“

Najbohatší Čech, ktorý prišiel o život po páde vrtuľníka, mal štyri deti. Avšak jeho dcéra Anna Kellnerová je z nich najznámejší pojem. Preslávila sa svojimi športovými úspechmi. Patrí medzi elitu v parkúre.

Anna je úspešná parkúrová jazdkyňa. Dvojnásobná majsterka Českej republiky v parkúrovom skákaní v kategórii juniorov a dvojnásobná majsterka v kategórii mladých jazdcov. Anna reprezentuje Českú republiku na mnohých svetových súťažiach, odkiaľ si priniesla nejednu medailu. Pred niekoľkými rokmi dokonca súťažila aj v Bratislave na petržalskej dostihovej dráhe.

Ako to mali s financiami?

Anna Kellnerová je partnerka Daniela Křetinského, ktorý sa tiež drží na popredných priečkach najbohatších Čechov. S Kellnerom je prepojený nielen cez dcéru, ale participuje s ním na nejednom biznise. Napriek tomu sa Anna pred časom vyjadrila v rozhovore, že od otca si peniaze nepýtala. Stará sa sama o seba. „Nemôžem prísť za rodičmi, nech mi dajú peniaze. Tie si šetrím z odmien z pretekov. Dostávam peniaze za prácu, ktorú nadovšetko milujem. A to je šťastie. Ale keby sa môj svet zrútil, viem, že sa vypracujem nejako inak. Viem totiž, že v živote musím makať, aby som to niekam dotiahla. Človek musí byť pripravený pracovať, “ tvrdí dcéra miliardára Petra Kellnera na webe Whatnews.cz.

Daniel Křetinský a Anna Kellnerová. Dvojica sa mala brať, ale súkromie si strážia. – Foto: profimedia

Výstavný kus

K dvadsiatym narodeninám dostala od otca Petra Kellnera exkluzívny darček. Za 9,5 milióna eur dostala koňa, ktorého kúpil od jedného z najúspešnejších chovateľov a trénerov športových koní v Nemecku, Paula Schockenmöhleho. Annu chcel darčekom posunúť k účasti na olympijských hrách v Tokiu. To sa jej nepodarilo, zúčastniť sa s tímom na kvalifikácii nemohla kvôli nečakanému zraneniu. Jazdecký šport je jeden z najlukratívnejších športov vôbec. Síce do neho treba poriadne investovať, ale dá sa v ňom slušne zarobiť.

Pozrite si v GALÉRII fotografie Kellnerovej dcéry Anny aj jej hrozivý pád!


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Kellnerova dcéra Anna o svojich zárobkoch: „Musím makať, aby som to niekam dotiahla!“

2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku