eReport.sk
Peter Pčolinský (Sme rodina)
Peter Pčolinský (Sme rodina). Foto: tasr

Každý mudrlant si môže založiť stranu, „novinári“ založte si ju aj vy a skúste kandidovať, vyzýva Peter Pčolinský


Situáciu na Slovensku okrem atentátu na premiéra Roberta Fica rozvirujú najmä tí, od ktorých by sa to možno až tak nečakalo – novinári. Mnohí z nich sú už dlhšie akousi oponentúrou voči súčasnej vládnej koalícii, lenže ich práca viac rozoštváva ľudí ako už i tak dosť rozbúrenú situáciu upokojuje. Novinári sa stali akousi silou, ktorá chce určovať, kto by mal na Slovensku vládnuť, kto by mal čo hovoriť či robiť, ale i to, kto je ten dobrý, a kto nie.

Národ vás určite privíta s otvorenou náručou

Novinári v ostatnom čase chcú nielen určovať trendy našej zahraničnej politiky, ale aj politikov nasmerovávať tam, kde oni uznajú za vhodné.  Nielen politikov, ale aj bežných ľudí. A tí, ktorí nerobia či nerozprávajú tak, ako si to niektorí novinári želajú, sú urážaní, degradovaní a považovaní za menejcenných. Zaujímavý status napísal Peter Pčolinský, expolitik a bývalý poslanec parlamentu, ktorý sa zameral práve na prácu a správanie sa mnohých slovenských vinárov.

Úplne najlepšie by bolo, keby si „novinári“ založili stranu a skúsili kandidovať. Fakt by ma zaujímalo, koľko by dokázali získať hlasov.

Peter Pčolinský, expolitik a bývalý poslanec parlamentu (Sme rodina)

„Úplne najlepšie by bolo, keby si „novinári“ založili stranu a skúsili kandidovať. Fakt by ma zaujímalo, koľko by dokázali získať hlasov. A keď už budú mať stranu, môžu pindať, poučovať a moralizovať koľko len chcú,“ skonštatoval hneď na úvod Peter Pčolinský, ktorý vraj za posledných osem rokoch od nich počul X-krát, ako sa má robiť politika, čo treba hovoriť či robiť, a s kým áno a s kým nie.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Samozvané elity
  2. Juraj Draxler.
  3. Podpredseda parlamentu Ľuboš Blaha (Smer-SD)
  4. Chmelár ostro kritizuje RTVS

„Poučovali nás dennodenne. Sme slobodná krajina. Každý mudrlant a politológ si môže založiť stranu, vyzbierať podpisy, osloviť voličov, zohnať peniaze na kampaň a hor sa do volieb. Poďte do toho „novinári“. Vaši zamestnávatelia vás majú plné zuby, národ vás určite privíta s otvorenou náručou,“ odkazuje Peter Pčolinský novinárskej obci. Vypočujú ho?

Zdroj: FB / Peter Pčolinský

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Každý mudrlant si môže založiť stranu, „novinári“ založte si ju aj vy a skúste kandidovať, vyzýva Peter Pčolinský

Odoberať
Upozorniť na
6 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: