eReport.sk
Kauza Bödör
Norbert Bödör Foto: tasr

Polícia ukončila Bödörovu kauzu: Obvinenia na základe výpovede bývalého vyšetrovateľa!

Kauza Bödör. Polícia mala ukončiť vyšetrovanie kauzy Norberta B., ktorá má súvisieť s podplácaním, a to aj s návrhom na podanie obžaloby. Informuje o tom televízia Markíza na portáli tvnoviny.sk, odvoláva sa na potvrdenie prokuratúry.

Kauza Bödör

„Norbert B. mal podplácať policajtov, aby neobvinili príbuzného vtedajšieho ministra. Vyšetrovanie tejto kauzy už policajti uzavreli s návrhom na podanie obžaloby,“ píše portál s tým, že keď chceli v minulosti policajti obviniť príbuzného bývalého ministra za Smer-SD, nitriansky podnikateľ mu mal pomôcť. Ten však vinu odmieta.

Nejasné obvinenia kajúcnika?

Kauza Bödör a jej pokračovanie. Z obvinenia vyplýva, že ich mal podplatiť, aby ho vôbec neriešili. Žiga bol podozrivý z karuselového podvodu. Bývalý vyšetrovateľ tohto prípadu Marián Kučerka opísal stretnutie v bratislavskom hoteli. „V tej miestnosti som spoznal len z médií vtedajšieho ministra Petra Žigu a tie dve ďalšie osoby mi predstavené neboli.“

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Beňová reaguje na Čaputovej tlačenie na city
  2. Nie je korupcia ako korupcia?
  3. Hamran zavádza a klame
  4. Novodobý Mesiáš

Mali to byť Norbert Bödör a Štefan Žiga. Nasledovala razia, počas ktorej zadržali viacerých, no Žigu nie. Marian Kučerka prehovoril aj o tom, prečo ho nakoniec neobvinil.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Polícia ukončila Bödörovu kauzu: Obvinenia na základe výpovede bývalého vyšetrovateľa!

Odoberať
Upozorniť na
5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php