eReport.sk
Karlos Vémola a jeho výzvy, foto: instagram

Karlos Vémola o slovenskom súperovi: Mám rád “easy money”, strestám ho na domácej pôde!

Plné ústa rečí. U českého bitkára sme zvyknutí na silné slová. Len či sa mu to aj podarí! S Attilom Véghom napriek hustým rečiam pohorel.

Pokojne mi dajte Piráta v Bratislave v septembri. Nech ho strestám na jeho domácej pôde, hlási odvážny Vémola. Zmlátiť chce Samuela Piráta Krištofoviča, ktorý je šampión druhej série Oktagon Výzvy. Samuel „Pirát“ Krištofič patrí medzi najúspešnejších MMA bojovníkov na Slovensku. Jeho cesta životom nebola jednoduchá, no práve vďaka tomu je dnes tam, kde je. Nikdy sa nevzdáva, o čom svedčí i fakt, že hral aj so zlomenou rukou. Pirát má titulové ambície v strednej váhe organizácie. Potenciálny zápas Vémola vs „Pirát“ je preberaný už zopár rokov. Podľa posledných vyjadrení oboch bojovníkov sú do toho jeden aj druhý ochotní skočiť už pri najbližšej možnej príležitosti. Svoje môže zohrať aj tlak fanúšikov, no konečné slovo bude mať, pochopiteľne, vedenie organizácie.

Český Terminátor je už nedočkavý: „Ja viem, že to pre mňa nie je súper, a vieme to všetci. Momentálne sa Pirát zlepšuje, ale nech si chvíľu počká. Ja ten zápas rád zoberiem, mám rád easy money. Áno, kľudne mi ho dajte v Bratislave v septembri. Ešte nech ho strestám na jeho domácej pôde, nemám s tým problém.”

Nech nie je bitý

Ako povedal Attila Végh, Vémola má síce silu a odhodlanie, ale chýba mu mentálne nastavenie a nie je najrýchlejší. On vidí svoje kvality ináč: „Ja by som ho rád zmlátil a už som promotérom hovoril, že to myslím úplne vážne. Pokiaľ si teda myslíte, že Pirát pre mňa nie je protivník, tak mi dajte toho vášho ťažkotonážnika, toho vášho najzlejšieho muža v Československu Budaya. Ja s ním fakt nemám problém ísť do ťažkej váhy, pretože si nemyslím, že Buday má také kvality, ako to všetci hovoria. Na to Ondro Novotný (promotér, spolumajiteľ a komentátor MMA organizácie Oktagon, pozn.) takisto nereagoval, takže uvidíme. Nechám sa prekvapiť, ako to bude a ako to dopadne s Pirátom. Ono sa to skôr alebo neskôr stane, no ja si nemyslím, že je to niečo aktuálne. Podľa mňa by Pirát musel poraziť niekoho dobrého. On je také OKTAGON miminko, ktoré si Ondro schováva, aby nebol veľmi bitý. Ak to dopadne, ja som pripravený. Pre mňa čím skôr, tým lepšie, lebo Pirát sa neustále zlepšuje, takže čím skôr ten zápas prebehne, tým jednoduchšie to pre mňa bude.”

Foto: instagram

Zdielať / poslať / tlačiť

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport