eReport.sk
Ivana Gottová
Ivana Gottová, foto: profimedia

Ivana Gottová prvýkrát prehovorila o manželovi: Všetci riešili náš vekový rozdiel!

Vdova po Karlovi Gottovi (80) Ivana (45) prekvapila fanúšikov rozhovorom o ich spoločnej ceste. Prežili spolu dvadsať rokov a mali dve dcéry.

V minulosti podľa svojich slov rozhovory neposkytovala, lebo vraj nemala nič na srdci, s čím sa chcela podeliť. S príchodom Karlovej autobiografickej knihy sa však rozhodla urobiť výnimku. Prezradila aj to, aké bolo ich zoznámenie. Karla Gotta vnímala už od svojho detstva. „Už od útleho detstva som ho sledovala. Poznali ho všetky deti, jeho piesne sa hrali všade. Keď som mala štyri roky, môj o dva roky starší brat po rozvode rodičov sníval o tom, aké by to bolo mať za otca Karla Gotta. Vtedy ma ani nenapadlo, že si ho vezmem za muža. Bola som len dievčatko a Karel už skúsený muž,“ uviedla Gottová.

Viac sa dozviete:

  1. Ivana Gottová

Aj napriek veľkému vekovému rozdielu si k sebe s Majstrom našli cestu. „Verím, že naše duše dávno vedia, ku komu patria. A keď príde správny čas, nájdu sa a je jedno v akých telesných schránkach sa nachádzajú. Mnohí si kvôli nášmu vekovému rozdielu klepali na čelo. My sme mali svoju hlavu. Spriaznené duše sa skrátka poznajú. Dôležité je, že sa našli a môžu byť opäť spolu. Verím, že život po smrti nekončí,“ povedala Ivana.

„Keď Karel odchádzal, uveril, že sa stretne s tými, ktorých mal rád. A raz aj so mnou. S láskou a pokorou som bola vďačná za každú chvíľu po jeho boku. Príchod choroby nás naučil, že každá chvíľa je dôležitá. Tešili sme sa z prítomnosti. Karel si však prial, aby po ňom niečo zostalo. Preto sme spísali bohatú manželovu históriu. Myslel aj na svojich verných fanúšikov,“ povedala vdova.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport