eReport.sk
Karel Gott, Ivana Gottová a Monika Žídková, foto: profimedia

Prehovorila žena, ktorá dala dokopy Karla Gotta s manželkou Ivanou. Takto to bolo!

Maestra s mladou Ivanou zoznámila Miss Česka Monika Žídková. Aj o svadbe vedela prvá. Prehovorila ako to medzi spevákom a zdravotnou sestrou začalo.

Vo svojej knihe spomína Karel Gott (†80) ako si od Ivany vypýtal telefónne číslo, ona mu však dala falošné. Vadilo jej, že je Slávik zadaný, ona tiež mala partnera. Dlho sa kamarátili. Postup času to prerástlo v lásku a Gott našiel v Ivane (45) svoju jedinú manželku.

Miss Monika Žídková (44), sa v tom čase kamarátila s Ivanou za slobodna Macháčkovou. Bol to večierok prestížnych ocenení TýTý, kde sa samozrejme mihol aj božský Kája. Blondínkam sa prihovoril, v ich spoločnosti sa dobre bavil a podľa Moniky ho Ivana ihneď zaujala. Za mesiac sa stretli sa večierku Miss ČR. V tom čase Monika Žídková netipovala, že sa ich vzťah skonči svadbou: „Určite nie. Okolo Karla sa vždy točili krásne ženy, bol zadaný, mal priateľku a zástup fanúšičiek bol dlhý,” priznala Žídková pre blesk.cz. Keď sa k nej dostala správa, že sa budú brať zas až také prekvapenie to nebolo: „Karel ju zbožňoval, takže mi bolo jasné, že by to svadbou mohlo skončiť. Že to bude v Las Vegas, bolo prekvapenie. Ivanka mi poslala správu, takže som to vedela ako jedna z prvých. Presne si pamätám ten pocit, keď som si tu správu prečítala. Chcela som to kričať do sveta. Mala som obrovskú radosť a veľmi som im to priala.”

Foto: profimedia

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport