tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
polícia Francúzsko
Ilustračná snímka. Foto: shutterstock.com

Hromadná vražda vo Francúzsku! Muž vyzabíjal svoju rodinu, polícia ho zastrelila

Francúzska polícia zastrelila v stredu na východe krajiny muža-dvadsiatnika po tom, ako zavraždil piatich členov svojej rodiny a zabarikádoval sa vo svojom dome. S odvolaním sa na miestne médiá a úrady o tom informovala agentúra AFP.

Vyvraždil svoju rodinu

K vraždám došlo v noci na stredu dedine Douvres ležiacej na úpätí Álp, približne 50 kilometrov východne od Lyonu. Starosta obce Christian Limousin uviedol, že muž zabil piatich členov svojej rodiny vrátane troch detí. Následne ho zastrelili príslušníci špeciálnej policajnej jednotky, ktorí vstúpili na pozemok, kde bol zabarikádovaný.

Zabil rodičov i súrodencov

Polícia ani prokuratúra totožnosť obetí nezverejnili. Podľa niektorých miestnych médií malo ísť o mladíkovho otca, jeho nevlastnú matku a troch mladších súrodencov. AFP pripomína, že ešte počas uplynulého víkendu došlo vo Francúzsku k ďalším obdobným násilným udalostiam.

Vraždil v uliciach

Sudánsky utečenec dobodal na ulici v meste Angers po hádke na smrť troch hráčov rugby. V meste Dreux ležiacom západne od Paríža zastrelila policajtka – pri zásahu pre spor v domácnosti – v sobotu večer muža, ktorý sa na ňu vrhol s mečom v ruke.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Na archívnej snímke zo 16. marca 2004 Orlando Jorge Mera (vľavo) počúva dominikánsku tajomníčku pre obchod a priemysel Soniu Guzmanovú.
  2. Na archívnej snímke z 1. mája 1933 nemecký prezident Paul von Hindenburg a Adolf Hitler sedia v aute počas osláv Dňa práce v Berlíne. Samospráva nemeckej metropoly Berlín odobrala vo štvrtok 27. februára 2020 titul èestného obèana niekdajšiemu ríšskemu prezidentovi Paulovi von Hindenburgovi vzh¾adom na úlohu, ktorú zohrával v èase nástupu nacistického diktátora Adolfa Hitlera k moci. FOTO TASR/AP FILE - In this May 1, 1933 file photo German President Paul von Hindenburg, left, and Adolf Hitler, right, sit in a car during a labor day celebration in Berlin. The Berlin state government on Thursday struck the Prussian aristocrat Paul von Hindenburg off of its honorary citizen list, citing his act as president in 1933 of appointing Hitler as chancellor, the dpa news agency reported. Hindenburg was elected president in 1925 and served in that role until his death in 1934. (AP Photo)
  3. Polícia policajné auto pomáhať a chrániť

Práve strach z kriminality, konkrétne násilných činov, bol jednou z ústredných tém predvolebnej kampane ako prezidentských, tak aj parlamentných volieb, ktoré sa v tomto roku konali vo Francúzsku. Protiimigračná strana Národné združenie (RN) v nich dosiahla svoje historické úspechy, pripomína AFP.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Hromadná vražda vo Francúzsku! Muž vyzabíjal svoju rodinu, polícia ho zastrelila

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku