eReport.sk
Hlasák naložil Vagovičovi
Novinár Marek Vagovič, foto:tasr

VIDEO Hlasák naložil Vagovičovi: TOTO sú jeho podlé praktiky a čierna reklama založená iba na klamstvách!

Hlasák naložil Vagovičovi! Známy novinár a komentátor politického diania na Slovensku Marek Vagovič to poriadne schytal! Vlnu kritiky na neho spustil, bývalý moderátor a súčasný člen mimoparlamentnej opozičnej strany Hlas-SD Valér Ferko.

Hlasák naložil Vagovičovi

Novinára kritizuje za to, akým štýlom prichádza k obohacovaniu sa z predaja kníh. Tie podľa slov opozičníka sú o vymyslených kauzách či klamstvách, ktoré sa na súčasných opozičných politikov vzniesli po príchode k moci Igora Matoviča v roku 2020.

Vagovič organizuje pravidelnú diskusiu, do ktorej si pozýva hostí, ktorí majú na danú problematiku rovnaký názor. Názor, ktorý je spravidla vždy, kritický voči súčasnej opozícii. Chýba názorová oponentúra, ktorá by mala každá objektívna diskusia prirodzene obsahovať.

Vagovič ostal v šoku

V skutku zaujímavé scény odohrávali v bratislavskom Luna bare, v ktorom sa konala spomínaná diskusia „Večer Mareka Vagoviča“. Bývalý kolega zavraždeného novinára Jána Kuciaka Vagovič si do nej pozval špeciálneho prokurátora Daniela Lipšica, bývalého policajného prezidenta Jaroslava Spišiaka a šéfa policajnej inšpekcie Petra Juhása. Traja predstavitelia orgánov činných v trestnom konaní s rovnakými názormi si chceli bez názorovej oponentúry podiskutovať o dobre a o zle, o slušnosti a neslušnosti a o mafii a politikoch, ktorých je správne podporovať.

Nepozvaní hostia

Celý koncept sa im však rozhodol narušiť bývalý minister vnútra Robert Kaliňák (Smer-SD), ktorý sa rozhodol na diskusii zúčastniť a v rámci otázok konfrontovať názory týchto verejne sa vyjadrujúcich osôb

Zdroj: fb/valerferko

Státisíce na predaji kníh s pochybným obsahom

Okrem organizovania progresívno-liberálnych diskusií sa Marek Vagovič „preslávil“ i rôznymi publikáciami kníh. V nich sú hlavnými aktérmi, ako inak, opoziční politici. Na čele s bývalým premiérom Robertom Ficom či exministrom vnútra za Smer Robertokm Kaliňákom. Počas obdobia covidu, ktoré pre mnohých podnikateľov znamenalo definitívny koniec, Vagovičovi biznis evidentne išiel!

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Právny štát prekvitá
  2. Zvláštny ťah
  3. Novinár Vagovič je talibanec

„Kým slovenskí podnikatelia krachovali, Vagovič zarábal na predaji lží, fabulácii a klamstiev státisíce Eur. Kým ľudia živoria, Vagovič sa teší zo ziskov z predaja diel, ktoré nemajú inú hodnotu, len ohýbanie verejnej mienky a šírenie útokov výmyslov a klamstiev . Toto je investigatívna žurnalistika,“ hovorí na margo novinárových praktík Valér Ferko.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Hlasák naložil Vagovičovi: TOTO sú jeho podlé praktiky a čierna reklama založená iba na klamstvách!

Odoberať
Upozorniť na
14 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php