eReport.sk
Majú z Fica strach?
Roberta Fica. Foto: tasr

Majú z Fica strach? Chmelár: Je evidentné, že média budú zneužívané v predvolebnom zápase!

Majú z Fica strach? Víkend po väčšinou v ľuďoch evokuje dve veci. Jednou z nich je to, že po dlhom pracovnom týždni si konečne môžeme oddýchnuť, lebo máme dva dni voľna. A tou druhou vecou je to, že nás čakajú pestré politické diskusie. Diskusie, ktoré majú byť zárukou zaujímavých chvíľ, hádok či prezentovania rôznych názorov našich politikov. Svoje by si v nich mali nájsť fanúšikovia z viacerých táborov. Ľavicový, pravicový, liberálny, konzervatívny, koaličný či opozičný volič. Avšak, vyzerá to tak, že tomu tak úplne nie je.

Podozrenie je také, že média cielene bojkotujú aktuálne najsilnejšiu opozičnú stranu, Smer-SSD. Strana, ktorá už niekoľko mesiacov kraľuje prieskumom voličských preferencií. nemala vo víkendových politických diskusiách prekvapivo žiadne personálne zastúpenie. Tejto problematike sa v príspevku na sociálnej sieti vyjadril i politicky komentátor a analytik Eduard Chmelár. Avšak poriadne kriticky!

Majú z Fica strach?

„Priatelia, zahltili ste mi schránku mnohými otázkami k dnešným televíznym diskusiám, ale môžem vám na ne odpovedať jediné: prežil som krásny slnečný víkend v Roháčoch, dokonale som si vyčistil hlavu a nedeľné politické debaty mi pri tom vôbec nechýbali. Absolútne sa nemienim zaoberať tými taľafatkami, lebo už dávno neprinášajú nič dôležité a podstatné.” Napísal Chmelár.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Na kombosnímke zľava Robert Fico a Peter Kmec.
  2. Michal Šimečka
  3. Taraba využil ďalšiu príležitosť vysmiať sa Veronike Remišovej
  4. Robert Fico na videosnímke.

„Názorová pluralita vymiera”

Politický analytik si však jednu poznámku nemohol odpustiť. Eduard Chmelár je jeden z odborníkov, ktorí dlhodobo hovoria o neželanom, a hlavne o nebezpečnom jave, ktorý momentálne “parazituje” na slovenskej spoločnosti. A tým je postupné vymieranie názorovej plurality.

Foto: fb/eduardchmelar

Mám k nim len jednu poznámku. Už by nikto nemal pochybovať o tom, že za Rezníka bola RTVS pluralitnejšia, objektívnejšia a slobodnejšia ako za Machaja. To, že Saske dovolila urobiť personálnu rošádu, ktorú neumožnila Smeru, svedčí len o tom, že celá aféra okolo vyhrážok moderátorke Marte Jančkárovej bola len umelo nafúknutá a účelovo zneužitá v politickom boji.

Boja sa Smeru?

„Podobne ako fakt, že najsilnejšiu stranu Smer-SSD novinári už dlhší čas bojkotujú a nepozývajú do relácií, signalizuje, že médiá budú v nadchádzajúcom predvolebnom zápase bezočivo zneužívané. Nedajte sa nimi ovplyvňovať, nenechajte sa nimi manipulovať a riaďte sa vlastným rozumom a skúsenosťami. Dúfam, že ste si cez víkend oddýchli aspoň tak dobre ako ja. Príjemný večer,” dodáva politicky komentátor a analytik Eduard Chmelár v príspevku na sociálnej sieti.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Majú z Fica strach? Chmelár: Je evidentné, že média budú zneužívané v predvolebnom zápase!

Odoberať
Upozorniť na
11 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Dnes…

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne