eReport.sk
Strana Hlas-SD, foto: tasr

Hlas reaguje na obvinenia Matoviča: Už vopred si pripravuje politickú obeť!

Strana Hlas-SD odmieta obvinenia ministra financií a lídra OĽANO Igora Matoviča, že opozícia je zodpovedná za nízky počet zaočkovaných proti novému koronavírusu. Reaguje tak na jeho slová v diskusnej relácii televízie TA3 v politike.

Hlas-SD je presvedčený, že čísla sú dôsledkom vládnutia súčasnej koalície. “Je to práve ona, ktorá v téme vakcinácie zlyháva. Potvrdila to kritika predsedu OĽANO na adresu vlastného ministra zdravotníctva Vladimíra Lengvarského,” uviedla strana. Aj ďalšie Matovičove vyjadrenia o ministrovi hospodárstva Richardovi Sulíkovi (SaS) a ministerke spravodlivosti Márii Kolíkovej (Za ľudí) podľa Hlasu-SD potvrdzujú, že koalícia je v dezolátnom stave a neschopná riešiť problémy ľudí.

Ani tie články by vám nemali uniknúť:

“Igor Matovič si zjavne už vopred pripravuje politickú obeť za zlyhanie pri ochrane ľudí pred treťou vlnou pandémie, o čom svedčia aj jeho slová, že osud Lengvarského závisí od počtu zaočkovaných.”

Zdroj: fb/hlassocialnademokracia

Matovič v televíznej diskusii naznačil, že časť ľudí, ktorí sa nedali zaočkovať, sa tak rozhodla pod vplyvom lídrov opozície. „Vidíme to aj na prieskumoch, že priaznivci Smeru a Hlasu sú zaočkovaní minimálne,” povedal Matovič.

Zdroj: tasr

Zdielať / poslať / tlačiť

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport