eReport.sk
Matej Cifra, foto: instagram Sajfa

Hegerovi VyVolení? Sajfa tvrdí, že šípi nový kšeft! Chytil sa návrhu Matoviča

Minister financií Igor Matovič (OĽANO) v súvislosti s neustávajúcimi vládnymi konfliktami prišiel s veľmi netradičným návrhom. Chce, aby boli koaličné rady natáčané. To sa, samozrejme, nedeje nikde na svete, keďže porady vládnych lídrov majú často veľmi citlivý, alebo neformálny charakter a nie je vhodné, aby všetko, čo sa povie za dverami, počuli a videli občania. Matovič svojim návrhom namiesto vážnej diskusie spustil celkom výraznú vlnu pobavenia.

Ponúkol sa na moderovanie

Jeho bizarný návrh si všimol aj známy moderátor a zabávač Matej „Sajfa“ Cifra, ktorý na sociálnej sieti Matoviča „vybavil“ jednoduchým suchým vtipom. Z koaličných rád by totižto Sajfa rád spravil reality show a ponúkol sa aj na jej moderovanie, poukazujúc na svoje skúsenosti z reality show Vyvolení. „Zdá sa, že sa mi rysuje nový kšeft. Matovič dal návrh robiť videozáznam z koaličných rád. Veď ja som moderoval VyVolených!,“ uviedol moderátor.

Foto: Twitter/sajfa

Sajfa to, samozrejme, myslí ako vtip. Len je otázne, či by vláda v ľuďoch mala vzbudzovať smiech, alebo skôr aspoň aký taký dojem serióznosti.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Victor Breiner, poradca pre boj s hybridnými hrozbami na rezorte obrany.
  2. Šimečka cíti príležitosť
  3. Eduard Heger

To však, samozrejme nie je výčitka na Sajfu, ale na premiéra Eduarda Hegera (OĽANO) a jeho ministrov.

Pripomíname, že Vyvolení je reality show, ktorá bola vysielaná aj na Slovensku. Súťaž pod licenciou maďarskej spoločnosti IKO bola po prvýkrát vysielaná v Maďarsku pod názvom Való Világ (Skutočný svet).

Princípom celej show je pobyt skupiny ľudí v uzatvorenej vile. Účastníci sú nepretržito sledovaní a nahrávaní. Plnia rôzne úlohy a televízia z ich pobytu vyrába zostrihy, ktoré vysiela.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Hegerovi VyVolení? Sajfa tvrdí, že šípi nový kšeft! Chytil sa návrhu Matoviča

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti