eReport.sk
Jaroslav Haščák. Foto: tasr

Haščák avizuje v súvislosti s obsahom tlačoviek Matoviča trestné oznámenia

Finančník Jaroslav Haščák bude v súvislosti s obsahom tlačových konferencií lídra hnutia OĽANO a priatelia Igora Matoviča realizovať viacero právnych krokov vrátane trestných oznámení. Haščákovo stanovisko poskytol TASR jeho advokát Martin Škubla.

„V tejto súvislosti bude Jaroslav Haščák realizovať viacero právnych krokov vrátane trestných oznámení. Keďže aj vďaka tlačovke Igora Matoviča vyšlo najavo viacero vážnych podozrení z trestnej činnosti,“ uvádza sa v stanovisku.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. MUDr. Bukovský sa rozpísal o Igorovi Matovičovi
  2. Čaputovej priorita Ukrajina?

Odmieta „protislužby“ Sulíkovi

Haščák odmieta, že by exministrovi hospodárstva Richardovi Sulíkovi (SaS) sľuboval protislužby v médiách. Zároveň sa domnieva, že komunikácia, ktorú prezentoval Matovič, „mohla byť vymyslená či upravená tak, aby vyznievala spôsobom, ktorý sa hodí Igorovi Matovičovi v predvolebnom boji“.

Matovič zverejnil v nedeľu (24. 9.) úryvok údajnej komunikácie z jesene 2020 medzi Sulíkom a Haščákom. Ten mal podľa správ Sulíka inštruovať v argumentácii pri riešení dofinancovania zdravotných poisťovní. Sulík sa odmietol vyjadrovať k obsahu údajnej komunikácie. Pripomenul, že on ani SaS nemá žiadne korupčné prípady.

Zdroj: tasr

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Haščák avizuje v súvislosti s obsahom tlačoviek Matoviča trestné oznámenia

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Dnes…

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne