eReport.sk
Filip Turek. Zdroj: Screesnhot video Telegram Peter Lipták

VIDEO Green deal je jeden z najväčších podvodov na občanoch v našej histórii vôbec, tvrdí český politik Filip Turek


Zelená dohoda, alebo Green deal sú dve slová, ktoré desia ekonómov i poľnohospodárov naprieč celou Európou. A kto ich vymyslel, respektíve kde sa vymyslelo riešenie  ako spraviť Európu zelenšou a dosiahnuť to, aby bola Európa v roku 2050 klimaticky neutrálna. A kde to vymysleli? Nuž na svedomí to majú poslanci Európskeho parlamentu, proti ktorým sa už postavili nielen poľnohospodári, ale stavajú sa aj rozliční reálne rozmýšľajúci politici.

Nariadenia Green dealu sú nezmysly

Všetci tí, ktorí sa postavili proti Green dealu sú presvedčení, že jeho napĺňanie bude mať za následok pokles ekonomiky, zdražovanie, a teda prehlbovanie sa chudoby bežných ľudí. Veľmi zaujímavý názor vyslovil na Green deal český politik Filip Turek (Přísaha a motoristé sobě), kandidát na poslanca Európskeho parlamentu. Jeho slová z diskusie na danú tému zverejnil v zostrihu videa lekár Peter Lipták.

„Green deal je potrebné zrušiť! Zrušiť všetky možné nariadenia Green dealu. Sú to nezmysly!“ hovorí jasne Filip Turek, ktorý vraj v živote nevidel toľko blbostí a má pocit, že to vymýšľali filozofovia typu Frans Timmermans (holandský politik a miestopredseda Európskej komisie – pozn. red.) či Ursula von der Leyenová, ktorí si myslia, že elektrina vzniká v zásuvke a peniaze vznikajú v tlačiarni.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Chaos na konzervatívnej scéne
  2. Poľský premiér Mateusz Morawiecki
  3. Môže byť všetko aj inak?

„Je to prevýchova ľudí, je to útok na domácnosti, je to útok na priemysel, je to útok na automobilový priemysel, na ktorom je závislých 13 miliónov rodín v celej Európe,“ prízvukuje kandidát na českého europoslanca, ktorý sa obáva, že Green deal je jeden z najväčších podvodov vôbec v našej histórii, pretože je postavený, a vlastne právne záväzný, na niečom, čo ešte neexistuje. „Na technológiách, ktoré nefungujú, na nezmysloch ako syntetická palivá, o ktorých hovoria ľudia, ktorí vôbec nevedia ako fungujú, na veciach, ako sú obnoviteľné zdroje, ktoré sú postavené na elektrárňach, ktoré potrebujú regulačné točivé zdroje, teda reálne väčšiu závislosť na plynu reálne,“ dodáva Turek.

„Bohužiaľ, rozhodujú o tom ľudia, ktorí nemajú technické povedomie, a myslím si, že to zaplatia samozrejme úplne všetci, pretože ono je to v podstate len ohromný balíček zdanení úplne všetkého. Takže je to jeden z najväčších podvodov na občanoch,“ zdupľoval český politik a kandidát na europoslanca Filip Turek. Mimochodom, proti Dreen dealu pre pár týždňami mohutne protestovali aj poľnohospodári v mnohých štátoch Európy, proti však boli aj autodopravcovia, ktorých by sa to tiež veľmi dotklo, a ktorí by kvôli tomu dosť výrazne zvýšiť ceny. Podľa mnohých Európa zásluhou Green dealu ekonomicky zničí sama seba.

Zdroj: Telegram / Peter Lipták

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Green deal je jeden z najväčších podvodov na občanoch v našej histórii vôbec, tvrdí český politik Filip Turek

Odoberať
Upozorniť na
6 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: