eReport.sk
Europoslankyňa Lucia Ď. Nicholsonová a bývalý premiér Mikuláš Dzurinda
Europoslankyňa Lucia Ď. Nicholsonová a bývalý premiér Mikuláš Dzurinda. Zdroj: fb gen. Jozef Viktorín

Generál Viktorín: Nicholsonová, Macko a Dzurinda v jednej strane? Boh nás ochraňuj!

Člen hnutia Republika, generál Jozef Viktorín si tentokrát všimol rokovania, ktoré prebehli v uplynulých dňoch medzi europoslankyňou Nicholsonovou, bývalým premiérom Dzurindom a generálom Mackom. Bývalá členka strany SaS o svojom novom projekte hovorí už dlhšie.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Predlžovanie agónie Slovákom nepomôže
  2. Predlžovanie agónie Slovákom nepomôže
  3. Gitarista Sveťo Korbel v kampaňovom videu Ligy za duševné zdravie pred 8 rokmi.
  4. Europoslankyňa a bývalá predstaviteľka strany SaS Lucia Ďuriš Nicholsonová.
  5. Predlžovanie agónie Slovákom nepomôže

„Založenie nového subjektu, o ktorom sa opakuje europoslankyňa Nicholsonová zo svojho komfortu v Bruseli, je len potvrdením jej straty pamäti, odbornej a politickej nespôsobilosti. Rokovania s Dzurindom a Mackom potvrdzujú známu tézu, že niekto má asi „mokré sny,“ píše generál Viktorín na sociálnej sieti.

„Keby pani europoslankyňa radšej venovala toľko energie na presadzovanie slovenských záujmov v EÚ ako venuje tomuto nápadu. Mohla by vziať skupinu progresívnych europoslancov do Žehry a pomôcť upokojiť situáciu po voľbách.“

Generál Jozef Viktorín, Republika

„Alebo aspoň odpovedať predstaviteľom slovenského priemyslu pri žiadosti o pomoc, že kde to viazne .Ale to nie! Lebo to nepasuje do PR. Radšej založiť niečo čomu ani traja dohromady nerozumejú, len čeriť vodu a potom zhasnúť svetlo, keď budú odchádzať s dlhým nosom po nesplnenom sne. Vás a Vám podobných Slovensko nepotrebuje. Vy nespájate, vy rozdeľujete!“ uzavrel člen hnutia Republika.

Spasiteľ Dzurinda

Mikuláš Dzurinda, bývalý predseda vlády Slovenskej republiky po voľbách v rokoch 1998 a 2002, vyhlásil, že „Slovensko potrebuje nový projekt a slušných ľudí.“ Najmä za druhej Dzurindovej vlády na Slovensku prebiehala privatizácia. Vo veľkom. Za to Dzurindu kritizujú Fico i Matovič. Hlasy o tom, že sa štátny majetok predával pod cenu a za pre štát nevýhodných podmienok, sa ozývali počas minulých rokov aj z radov odbornej verejnosti.

Dzurindovi pri privatizácii „asistoval,“ aj Ivan Mikloš, ktorý bol v rokoch 1991 – 1992 ministrom privatizácie. Obaja politici chcú Slovensko „vytrhnúť z biedy.“

Nicholsonová

“ Títo skvelí ľudia nechcú len čakať na zázrak, ale sami chcú prispieť k premene Slovenska na kvalitný štát s kvalitnými službami pre všetkých. Nesmierne si ich za to vážim a cítim voči nim obrovskú zodpovednosť, uviedla k projektu Nicholsonová. Jej bývalý manžel Tom Nicholson na Slovensku pracoval aj ako investigatívny novinár. Krajinu opustil náhle po vražde novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej.

Macko

Generál vo výslužbe Pavel Macko kandidoval v parlamentných voľbách v roku 2020 za koalíciu Progresívne Slovensko-Spolu. Po neúspechu si založil vlastnú stranu ODS o ktorej do dnešného dňa, nik nepočul. K penzistovi a vyslúžilému generálovi sa nebudeme vyjadrovať, nakoľko čitateľov eReportu nazýva fašistami.

Zdroj: fb J.V. FB L:Ď.N.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Generál Viktorín: Nicholsonová, Macko a Dzurinda v jednej strane? Boh nás ochraňuj!

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti