eReport.sk
Veronika Remišová
Veronika Remišová (Za ľudí). Foto: fb/remisova.veronika

FOTO Sexi póza a veľké ďakujem! Remišová zrejme čakala len na tento moment

Zdá sa, že predsedníčka strany Za ľudí Veronika Remišová stále nestráca nádej! Dostavilo sa to, na čo veľmi dlho čakala a patrične sa tým aj pochválila. Jej partaj totiž konečne podľa posledného prieskumu agentúry Median SK prekročila magickú päťpercentnú hranicu. A vicepremiérka si dala veru poriadne záležať, aby tento výsledok veľkolepo odkomunikovala svojim fanúšikom. Zabrať asi dostali grafici, fotograf a zrejme aj nejaký ten vizážista.

Remišová, ktorá aj pre dlhodobo mizerné preferencie Za ľudí čelí čoraz väčším tlakom od časti svojich kolegov strane, sa konečne dočkala. Na stôl jej – ako na zavolanie – dorazil prieskum, podľa ktorého, by sa najmenší koaličný partner do parlamentu konečne dostal.

“Ďakujeme za dôveru! Poctivou prácou a konštruktívnym dialógom s partnermi vo vláde prinášame Slovensku výsledky. Krajine pomáha práca pre ľudí, nie škriepky a rozbroje politikov kvôli funkciám a pozíciám. Do politiky som išla s jasným cieľom: bojovať proti korupcii a pracovať v prospech občanov. Držte nám palce!,” napísala na svojom profile vytešená Remišová a pripojila aj vizuál so svojou fotografiou, celú grafiku podľa všetkého nerobili niekde “na kolene”.

Zdroj: fb/remisova.veronika

Treba objektívne povedať, že v aktuálnom prieskume agentúry Median SK si strana Za ľudí skutočne o dosť polepšila. Koncom apríla jej totiž rovnaká agentúra namerala o celé jedno percento menej a Remišovej partia sa dostala do situácie, keď dosiahla horší výsledok ako napríklad nedávno sformované hnutie Republika, ktorému vdýchli život exkotlebovci – Milanovia Uhrík a Mazurek.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport