eReport.sk
odmietame dehonestáciu maroša žilinku
Generálny prokurátor SR Maroš Žilinka. Zdroj: tasr

FOTO S kým dnes trávil čas? Maroš Žilinka: Už dávno som nemal tak obohacujúce stretnutie!

Šéf všetkých prokurátorov sa dnes pochválil stretnutím s jedným z bývalých prezidentov Slovenskej republiky. Okrem spoločnej fotografie zverejnil na sociálnej sieti k utorkovému „rande“ aj niekoľko slov, z ktorých je viac ako zrejmé, že sa v spoločnosti exprezidenta cítil mimoriadne príjemne.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Slovensko prežije ak ho nezničíme
  2. Zľava na kombosnímke Ján Drgonec a Zuzana Čaputová.
  3. Stará Bystrica počas osláv 30. výročia prijatia Deklarácie o zvrchovanosti SR.

Exprezidentom, s ktorým sa šéf Generálnej prokuratúry SR Maroš Žilinka stretol, bol Ivan Gašparovič. „Dnes som mal tú česť stráviť veľmi príjemné chvíle s pánom prezidentom Ivanom Gašparovičom. Už dávno som nemal tak obohacujúce stretnutie a rozhovor na vážne i menej vážne témy. Ďakujem, pán prezident,“ napísal Žilinka a pridal aj spoločnú fotku s Gašparovičom.

Zdroj: fb/maroš žilinka

V tejto súvislosti je zaujímavé, že Žilinka ako jeden z najkľúčovejších ústavných činiteľov SR, sa takto pochvalne nevyjadril po stretnutiach s inými vysokými predstaviteľmi nášho štátu. Aspoň sme nezachytili, že by napríklad označil za „obohacujúce“ svoje stretnutie, ktoré vlani absolvoval s prezidentkou Zuzanou Čaputovou. „Mali sme veľmi otvorený a veľmi vážny rozhovor,“ poznamenal 30. augusta 2021 po stretnutí s Čaputovou na tému napätých vzťahov medzi generálnou a špeciálnou prokuratúrou. Žilinka vtedy citoval aj výrok Alberta Einsteina, „čo je správne, nie je vždy populárne. A čo je populárne, nie je vždy správne“.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

FOTO S kým dnes trávil čas? Maroš Žilinka: Už dávno som nemal tak obohacujúce stretnutie!

Odoberať
Upozorniť na
5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti