eReport.sk
Jaroslav Naď počas stretnutia so Slovákmi hrajúcimi v NHL.
Jaroslav Naď počas stretnutia so Slovákmi hrajúcimi v NHL. Foto: fb/jaronadpublic

FOTO Naď si v USA užil hokej aj našich z NHL: Nesmierne si vážim, že som sa s nimi mohol osobne stretnúť!

Šéf rezortu obrany Jaroslav Naď sa v týchto dňoch nachádza za “veľkou mlákou”. V zámorí si užil aj zámorskú profiligu, dokonca sa stretol aj so slovenskými hokejistami hrajúcimi v NHL. “Úžasný zážitok, na ktorý budem dlho spomínať!” – takto komentoval zápas medzi diablami z New Jersey a Buffalo Sabers, ktorého sa zúčastnil. A vyzdvihol aj našich hráčov.

Naď pochválil trio našich športovcov – Tomáša Tatara, Mariana Studeniča a Christiána Jaroša – s ktorými sa osobne v Amerike aj stretol. “Chalani z New Jersey DEVILS – Tomáš Tatar a Marian Studenič včera proti Buffalo Sabers predviedli parádnu hru a naozaj až neuveriteľné nasadenie. Naozaj boli obaja oporami svojho tímu. Christián Jaroš síce včera nehral, ale aj on svojim prístupom, povahou a odhodlaním ukazuje, že je veľkým prísľubom pre budúcnosť slovenského hokeja,” nadšene komentoval na sociálnej sieti minister slovenských hráčov počas duelu.

Naď si urobil “selfíčka” s našimi hokejistami pôsobiacimi v NHL

GALÉRIA – Foto: fb/jaronadpublic

V závere im nezabudol poďakovať a všetkým tiež pripomenúť, že naši hokejisti držia spolu a makajú: “Nesmierne si vážim, že som sa s nimi mohol osobne stretnúť. Som naozaj úprimne hrdý na to, ako reprezentujú Slovensko, držia spolu a makajú na 200%. Chalani, ďakujem, veľmi Vám držím palce a želám veľa zdravia a úspechov!”

Zdroj: fb/jaronadpublic

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Jaroslav Naď (vpravo) v Bruseli.

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

FOTO Naď si v USA užil hokej aj našich z NHL: Nesmierne si vážim, že som sa s nimi mohol osobne stretnúť!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport