eReport.sk
Svadba syna Moniky Beňovej. Foto: eReport

FOTO Monika Beňová dnes žiarila: Jej syn Martin si zobral za ženu pôvabnú Grétku!

Veľký deň v živote političky Smeru a europoslankyne Moniky Beňovej! Jej jediný syn Martin si totiž zobral za ženu Grétu. Svadobný obrad sa začal počas sobotného poludnia v petržalskom Technopole.

Ďalšia veľká radosť v rodine. Po tom čo sa Monike Beňovej narodila minulý rok dcérka Leuška, sa jej druhé dieťa žení. A Leuška bola s mamou Monikou a otcom Ľubomírom pri tom. Jej synátor Martin, ktorý má 33 rokov, si zobral 28-ročnú Grétku. Poznali sa pritom už z vysokej školy, ale láska sa naplno rozhorela len nedávno a veci potom nabrali rýchly spád. „Je to môj jediný syn. Prežili sme spolu toľko, že viem, že je na život dobre pripravený. A veľmi mu to prajem,“ povedala ešte pred svadbou hrdá mama.

Martinovi je oporou

Po obrade okrem krásnej nevesty pútala na seba pozornosť aj europoslankyňa svojimi svetlo béžovými šatami. So synovou novou manželkou však škriepky nehrozia, lebo ako priznala, si sadli. „Je to veľmi milá, príjemná a šikovná mladá žena. Má rada svoju prácu a vymýšľa rôzne projekty. Okrem toho predcvičovala jogu. Je rodinný typ a Martinovi je oporou rovnako ako on jej,“ nešetrila slovami chváli na svoju nevestu Beňová.

Viac článok o Monike Beňovej sa dočítate tu:

Zdroj: eReport


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

FOTO Monika Beňová dnes žiarila: Jej syn Martin si zobral za ženu pôvabnú Grétku!

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php