eReport.sk
Foto: facebook

FOTO Martin Klus ukázal syna: Uvedomujete si, čomu ho vystavujete? Pýtajú sa ľudia

Presne pred mesiacom sa hrdý otecko Martin Klus pochválil veľkou novinkou. Štátnemu tajomníkovi zahraničných vecí a jeho priateľke Ivane sa narodil syn Leonard. Novoredeniatko malo 53cm a rovné 3kg. Po mesiaci Klus zverejnil ďalšie jeho fotky a treba uznať, že rastie ako z vody.

„Vraj mám dnes už mesiac,“ začal štátny tajomník status, ktorý celý napísal v mene svojho syna. Za toto obdobie pribral štvrtinu svojej váhy. To, že je na neho otec veľmi hrdý, svedčí aj oblečenie bábätka. Napríklad dupačky, na ktorých je napísane „I love dad“, čo v preklade znamená Milujem ocka. Klus sa v statuse snažil aj zavtipkovať, keď ku fotke malého Leonarda v policajnom oblečení dodal popis, že keď má toto oblečenie, je jasné kto doma šéfuje.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Martin Klus, oddnes bývalý člen SaS

Pod príspevkom sa strhla spŕška komentárov. Väčšina ľudí mu síce zagratulovala a rozplývali sa nad malým Leonardom, no našli sa aj takí, čo si neodpustili uštipačný komentár. Jeden ho poprosil, aby nekomplikovali život pendlerom, nakoľko aj oni majú deti doma a chcú byť s nimi: „Len nekomplikujte tým pendlerom cestovať do práce. Ja tiež chcem byť so svojimi deťmi každý víkend.“ Druhého komentujúce pohoršil fakt, že štátny tajomník zverejňuje fotky svojho syna na sociálnu sieť, a či si uvedomuje, aké to môže mať dôsledky: „Fotiť malé dieťa na Facebook nie je úplne ok podľa mňa. Treba si k tomu načítať články, ako Facebook narába s fotkami, ktoré mu dobrovoľne dávame.“

Zdroj: Facebook Martin Klus


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

FOTO Martin Klus ukázal syna: Uvedomujete si, čomu ho vystavujete? Pýtajú sa ľudia

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti