eReport.sk
Martin Klus, foto: tasr

FOTO Martin Klus šťastím bez seba: Narodil sa mu syn!

Babyboom pokračuje. Štátny tajomník zahraničných vecí sa na sociálnej sieti pochválil radostnou novinkou. Jeho rodinka sa rozrástla o ďalšieho člena. Narodil sa mu syn.

Ešte len pred pár dňami, keď jeho priateľka Ivana oslavovala narodeniny informovali, že čakajú dieťa. Netrvalo dlho a majú ďalšiu dôvod na radosť. Dnes ráno sa im narodil syn: „Ahojte, volám sa Leonard,“ prihovoril sa Martin Klus na začiatku. „Všetci ma tu volajú Leo alebo Leuško a prišiel som medzi vás dnes o 9:12,“ pokračoval. Malý Leo má 53cm a rovné 3kg. Štátny tajomník ďalej informoval, že všetci sú v poriadku a z tohto veľkého daru sa tešia.

V príspevku nezabudol ani na tých, ktorí sa o mamičku starali v nemocnici a zabezpečili, aby pôrod prebehol v úplnom poriadku: „Chcel by som veľmi pochváliť uja doktora, tety doktorky a sestričky ako veľmi nám pomohli a akí boli všetci na nás dobrí.“

Na konci Klus napísal, aby mu ľudia najbližšiu dobu odpustili, že sa teraz bude viac venovať synovi a menej Slovákom. Všetko písal akože v menej malého Lea. Pre tajomníka to bude už tretie dieťa, no ako priznal už v minulosti, sám nevie, či posledné.

Zdroj: Instagram Martin Klus


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

FOTO Martin Klus šťastím bez seba: Narodil sa mu syn!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti