eReport.sk
Najprv kresťan dnes liberál!
Alojz Hlina. Foto: tasr

FOTO Hlina ŠOKUJE! Jeho a ďalších politikov mala rozpracovať polícia: Zverejnil tento diagram

Bývalý predseda Kresťanskodemokratického hnutia Alojz Hlina „sa pochválil“ zrejme nie najpríjemnejším zážitkom v jeho živote. Včera bol totiž vypovedať v prípade, v ktorom sa mal dostať na mušku sledovacej čaty spolu aj s ďalšími politikmi. Na sociálnu sieť zavesil rozpracovaný diagram, v ktorom sa niekto zameral aj na politikovu rodinu.

Sledovanie politikov

Hlinov prípad zrejme súvisí s medializovanými správami z marca tohto roku. Televízia JOJ napríklad prišla s informáciou, že bol vypočutý policajt, ktorý na rozkaz nitrianskeho toxického biznismena Norberta Bödöra sledoval známych politikov.

Viac článkov tu:

  1. Podcast Zhruba s Palčim
  2. Najprv kresťan dnes liberál!

V tom čase malo ísť o Milana Žáčika, ktorý mal patriť do sledovacieho komanda, ktoré úkoloval vtedajší policajný prezident Tibor Gašpar, šéf NAKA Peter Hraško a šéf protikorupčnej jednotky Robert Krajmer. Pokyny mal rozdávať práve nitriansky podnikateľ. V tom čase sa hovorilo najmä o sledovaní šéfa Obyčajných ľudí Igora Matoviča a Daniela Lipšica.

Vzťahový diagram rodiny Alojza Hlinu. – Foto: FB/AH

Pohľad na vzťahový diagram

„Včera som bol vypovedať ako svedok k trestnému činu zneužitia právomoci verejného činiteľa. Obvinený policajt, pravdepodobne na pokyn niekoho neoprávnene vyhotovoval rôzne vzťahové diagramy.Ako poškodení v tomto konaní sú vedení aj iní politici: Sulík, Matovič, Lipšic, Prochádzka.“ zaspomínal na vypočutie mužmi zákona Hlina.

Hlina priznal, že mali byť na jeho osobu vytvorené tri vzťahové digramy – tzv. „pavúky“. Na jednom z nich je jeho osoba prepojená s členmi jeho najbližšej rodiny. „Zvláštny pocit pozerať sa na policajnom monitore na svojich rodinných príslušníkov na vypracovanom vzťahovom diagrame,“ opísal svoje emócie Hlina.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

FOTO Hlina ŠOKUJE! Jeho a ďalších politikov mala rozpracovať polícia: Zverejnil tento diagram

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php