eReport.sk
kráľovská rodina si užila futbal
Princ William, foto:profimedia

FOTO Kráľovská rodina sa vybrala na futbal: Bujaré oslavy princa Williama s Beckhamom!

Anglickí futbalisti si poradili v zápase osemfinále majstrovstiev Európy s výberom Nemecka a postúpili po dlhých rokoch do ďalšej fázy turnaja. Tento úspech nemohol uniknúť ani záujmu kráľovskej rodiny, ktorá do dejiska zápasu vyslala svojich zástupcov. Princ William zobral na zápas svoju manželku vojvodkyňu Kate a syna Georgea. Ten si svoj prvý zápas náramne užíval.

Princ William čakal na veľkú výhru svojej krajiny tridsaťdeväť rokov. No jeho nasledovník a zrejme budúci kráľ, sa dočkal už v siedmich. Na tribúne sa dvíhal pýchou už pri hymne, ktorú si medzi hrdými rodičmi hlasno zaspieval. Pôsobil vážne, ako sa na budúceho panovníka patrí.

FOTO KRÁĽOVSKEJ RODINY POČAS ZÁPASU EURA NÁJDETE V GALÉRII

Foto: profimedia

Podvečerný výkop o 17.00 h londýnskeho času bol pre princa Georga skvelou príležitosťou na výlet po škole. Potom, čo sa trio pozdravilo s britskou futbalovou hviezdou Davidom Beckhamom, ktorý sa v roku 2011 zúčastnil na kráľovskej svadbe Williama a Kate s manželkou Victoriou, bol George spozorovaný, ako spieva s rodičmi hymnu pred začiatkom hry. 

Zdroj: video:yt/entertainment

Prítomný bol aj spevák Ed Sheeran, ktorý sedel niekoľko radov za kráľovskou rodinou. Najviac očí ale smerovalo na pôvabnú vojvodkyňu z Cambridge Kate. V červenom saku jej to náramne seklo. Na reprezentačný futbal sa podľa britských médií vydala do Wembley vôbec po prvýkrát. Senzačné víťazstvo si náležite užila!

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Futbal

Aktuálne v športe

Politika

Správy

Celebrity

Šport